Współczesna rodzina

Poniedziałek 20.00

1212
© 2019-2020 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved.
Współczesna rodzina

Kolejne emisje

 1. Sobota 25 maja o 05.00

  Ostatnie Halloween (Odcinek05 - S11)

 2. Sobota 25 maja o 05.30

  Kto pierwszy stchórzy (Odcinek06 - S11)

 3. Sobota 25 maja o 06.00

  Ostatnie Święto Dziękczynienia (Odcinek07 - S11)

Opis

Trzy zupełnie różne, ale spokrewnione ze sobą rodziny, mierzą się z codziennymi perypetiami, każda na swój własny, pełen humoru sposób.

Odcinki

 • 1

  Nowi w rodzinie

  +

  Haley chce kierować się w wychowaniu bliźniąt sugestiami zawartymi w poradnikach, ale Phil i Claire upierają się, że ich stare metody są lepsze. Tymczasem Manny postanawia wyreżyserować reklamę psiego legowiska Jaya, licząc że odzyska swoją byłą dziewczynę.

 • 2

  Fotka

  +

  Claire chce się pozbyć z domu wszystkich, żeby nie zrobili złego wrażenia podczas jej ważnego wywiadu do pisma o kobietach w biznesie. Z kolei Jay zaprasza Manny'ego na małą degustację win, chcąc z nim spędzić trochę czasu sam na sam.

 • 3

  Idealnie dobrane pary

  +

  Phil, Claire, Alex i Luke uwielbiają towarzystwo bliźniąt, ale opieka nad nimi jest strasznie wyczerpująca. Kiedy jednak dociera do nich, że maluchy mogą im się do czegoś przydać, proponują Haley swoją pomoc.

 • 4

  Impreza nad basenem

  +

  Mitch i Cam pomagają Lily w przezwyciężeniu obaw przed pojawieniem się w stroju kąpielowym na basenowej imprezie, ale odkrywają, że sami nie są wolni od kompleksów. Tymczasem staż Glorii pochłania ją w takim stopniu, że Jay czuje się zaniedbany.

 • 5

  Ostatnie Halloween

  +

  Phil chce w końcu nastraszyć Claire z okazji Halloween. Tymczasem Gloria zaczyna martwić się swoim wiekiem, kiedy ktoś trafnie uznaje ją za żonę Jaya. Z kolei Mitch i Cam idą na zabawę w West Hollywood, a Lily postanawia pierwszy raz świętować Halloween samodzielnie.

  Na antenie
  Sobota 25 maja o 05.00
  1212
  na FX Comedy
 • 6

  Kto pierwszy stchórzy

  +

  Gloria wykorzystuje opiekę nad bliźniętami, żeby ochrzcić je w tajemnicy przed Haley i Dylanem. Tymczasem Claire nadal próbuje sobie poradzić z zawodowym niepowodzeniem, a Cam wypowiada wojnę szkolnej maskotce, która zagraża jego szansom na zdobycie nowej pracy jako trenera drużyny akademickiej.

  Na antenie
  Sobota 25 maja o 05.30
  1212
  na FX Comedy
 • 7

  Ostatnie Święto Dziękczynienia

  +

  Przyjaciele Cama i Mitcha myślą, że para się rozstała i postanawiają opowiedzieć się po jednej ze stron. Haley chce przygotować kolację z okazji Święta Dziękczynienia, żeby zrewanżować się Claire i Philowi za pomoc przy bliźniętach. Jay zaprasza Phila i Dylana na wspólne pilotowanie modelu samolotu, a Phil traktuje to jako szansę na zatarcie złego wrażenia sprzed 10 lat.

  Na antenie
  Sobota 25 maja o 06.00
  1212
  na FX Comedy
 • 8

  Pełna chata

  +

  Dom Dunphych pęka w szwach, kiedy zatrzymuje się tam hipisowska mama Dylana, a samotny ojczym Claire chce ich odwiedzić. Tymczasem Jay i Gloria próbują pomóc Manny'emu dojść do siebie po trudnym rozstaniu z Sherry.

  Na antenie
  Sobota 25 maja o 06.30
  1212
  na FX Comedy
 • 9

  Ostatnie Boże Narodzenie

  +

  Cameron chciałby, żeby wszyscy goście ich tradycyjnego bożonarodzeniowego obiadu byli zadowoleni, ale Mitchell podejrzewa, że mąż kieruje się ukrytymi motywami. Z kolei Claire próbuje wymigać się od propozycji pracy w firmie Jaya, produkującej posłania dla psów, a Luke musi stawić czoła konsekwencjom swoich działań, kiedy całuje byłą dziewczynę Manny'ego.

  Na antenie
  Sobota 25 maja o 07.00
  1212
  na FX Comedy
 • 10

  Prescott

  +

  Alex otrzymuje od firmy możliwość zatrzymania się w luksusowym apartamentowcu wśród wielu znanych mieszkańców, co rodzina postanawia skrzętnie wykorzystać. Phil zamierza napisać recenzję restauracji na swojego bloga kulinarnego.

  Na antenie
  Sobota 25 maja o 07.30
  1212
  na FX Comedy
 • 11

  Dziedzictwo

  +

  Phil odwiedza swojego tatę, kiedy docierają do niego niepokojące wieści na jego temat. Jay ma dla Claire i Mitcha pamiątki z dzieciństwa, które zmuszają ich do weryfikacji wspomnień na temat ich pierwszych, rodzinnych wakacji.

  Na antenie
  Sobota 25 maja o 08.00
  1212
  na FX Comedy
 • 12

  Śmierć i rywal

  +

  Mitchell odbiera cenną, życiową naukę, kiedy Murray, były mieszkaniec ich domu, wpada z wizytą. Tymczasem dawny sąsiad Dunphych, a obecnie potentat branży technicznej, Kenneth zjawia się z dużą niespodzianką dla Phila. Z kolei ojciec Manny'ego, Javier, ma dla syna ciekawą propozycję.

  Na antenie
  Sobota 25 maja o 08.30
  1212
  na FX Comedy
 • 13

  Paryż

  +

  Podczas rodzinnej wycieczki do Paryża Jay ma odebrać nagrodę za całokształt osiągnięć w swojej branży, ale dawny wróg nie chce dać mu spokoju. Claire umawia się na potajemną schadzkę w najbardziej romantycznym mieście świata, a wielkie marzenie Cama, żeby wystąpić jako Fizbo na paryskiej ulicy, w końcu może się spełnić.

  Na antenie
  Sobota 25 maja o 09.00
  1212
  na FX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 27 maja o 10.05
  1212
  na FX Comedy
 • 14

  Podrostki

  +

  Phil i Claire zabierają Haley i Dylana na kolację, żeby zapewnić ich, że nie są złymi rodzicami. Mitch i Cam towarzyszą Lily podczas jej pierwszej randki. Jay i Gloria biorą udział w szkolnym przedstawieniu Joego.

  Na antenie
  Sobota 25 maja o 09.30
  1212
  na FX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 27 maja o 10.35
  1212
  na FX Comedy
 • 15

  Kroczek po kroczku

  +

  Claire dostaje szansę rozmowy o wymarzoną pracę, ale jej szyki zostają pokrzyżowane przez podstępne schody Phila. Cam i Mitch dyskutują wszystkie za i przeciw w kwestii adoptowania kolejnego dziecka.

  Na antenie
  Poniedziałek 27 maja o 20.00
  1212
  na FX Comedy
  Na antenie
  Wtorek 28 maja o 10.05
  1212
  na FX Comedy
 • 16

  Będzie mi tego brakować

  +

  Mitchell ma problemy z koniecznością rezygnacji z dotychczasowego życia, a Gloria postanawia mu pomóc. Haley, Luke i Alex szykują imprezę w domu Dunphych, kiedy Claire i Phil ruszają na wycieczkę. Mama Dylana zabiera bliźnięta do siebie na noc.

  Na antenie
  Poniedziałek 27 maja o 20.30
  1212
  na FX Comedy
  Na antenie
  Wtorek 28 maja o 10.35
  1212
  na FX Comedy
 • 17

  Finał: część pierwsza

  +

  W pierwszej części finałowego odcinka serialu Mitchell i Cam przyzwyczajają się do nowego życia, a Phil i Claire uznają, że jedno z dzieci musi się wyprowadzić, jeśli chcą znów odzyskać kontrolę nad domem. Tymczasem Gloria odnosi kolejne sukcesy w pracy i zauważa, że Jay, Manny i Joe nie potrzebują jej już tak bardzo jak kiedyś.

  Na antenie
  Wtorek 28 maja o 20.00
  1212
  na FX Comedy
  Na antenie
  Środa 29 maja o 10.05
  1212
  na FX Comedy
 • 18

  Finał: część druga

  +

  W drugiej części finałowego odcinka serialu cała rodzina odkrywa, że pożegnania są znacznie trudniejsze, niż się wydaje.

  Na antenie
  Wtorek 28 maja o 20.30
  1212
  na FX Comedy
  Na antenie
  Środa 29 maja o 10.35
  1212
  na FX Comedy