Jim wie lepiej

Poniedziałek-piątek 9:00

1212
According to Jim © ABC Studios
Jim wie lepiej

Kolejne emisje

 1. Poniedziałek 27 maja o 15.00

  Zapach sukcesu (Odcinek15 - S02)

 2. Poniedziałek 27 maja o 15.30

  Piżama party (Odcinek16 - S02)

 3. Poniedziałek 27 maja o 16.00

  Pierścionek (Odcinek17 - S02)

Opis

James Belushi wciela się w rolę Jima, przeciętnego macho ze słabością do swojej pięknej żony, Cheryl oraz trójki swoich nad wiek rozwiniętych dzieci: Ruby, Gracie i Kyle. 

Odcinki

 • 1

  Kocyk

  +

  Cheryl w końcu puszczają nerwy z powodu nieprzespanej nocy, więc Jim musi zająć się dziećmi. Gdy zdaje sobie sprawę, że zniknął specjalny kocyk Jonathana, natychmiast zaczyna posądzać o to starsze dzieci, które z poczucia winy zgadzają się na dokończenie domowych prac. Wkrótce Jim odkrywa kocyk w swojej kieszeni. Tym niemniej, choć przez chwilę, on i Cheryl mogą cieszyć się tym, co najlepsze z dwóch światów – dziećmi zajmującymi się domem i śpiącymi niemowlętami.

 • 2

  Nowa najlepsza przyjaciółka

  +

  Po tym, jak Dana się wyprowadza do innego miasta, Cheryl brakuje jej towarzystwa. Zaczyna więc opowiadać Jimowi wszystko, o czym zazwyczaj rozmawiała z siostrą. Jim w końcu czuje się zmęczony jej paplaniną i postanawia znaleźć żonie nową przyjaciółkę.

 • 3

  Smarkula

  +

  Jim i jego zespół wygrywają w konkursie, co daje im okazję zagrania dla dziecięcej gwiazdy popu, Jami McFame. Gdy maleńka diwa zaczyna pokazywać swoje budzące grozę ego, Jim usiłuje przywołać ją do porządku.

 • 4

  Oświadczyny Andy'ego

  +

  Jim przekonuje Andy’ego, by ten oświadczył się swojej dziewczynie zanim ją straci. Jednak gdy wpada na Emily w towarzystwie innego mężczyzny, zaczyna kwestionować mądrość swoich własnych rad.

 • 5

  Dwoje za pieniądze

  +

  W ostatecznej próbie zarobienia pieniędzy na świąteczne prezenty dla swoich pięciorga dzieci, Jim załatwia swoim bliźniakom udział w filmie ze Stevem Guttenbergiem w roli głównej. Gdy Cheryl dowiaduje się o jego planie, jest mu całkowicie przeciwna. Jim i Andy postanawiają wykorzystać chłopców bez jej wiedzy. Reżyser postanawia jednak obciąć im włosy, by wyglądali podobniej. Gdy Cheryl odkrywa, co się stało, Jim dostaje lekcję na temat tego, czym jest prawdziwy duch Bożego Narodzenia.

 • 6

  Chłopcy z leśnej chaty

  +

  Jim i jego szwagier nie mogą się doczekać męskiego weekendu w leśnej chacie należącej do narzeczonej tego drugiego. Jednakże Emily zrywa z Andym, wysyłając mu wiadomość tekstową, a na miejscu panowie poznają jej pogrążonego w depresji byłego męża. Jim zadaje sobie wiele trudu, by rozweselić swojego starego i nowego przyjaciela, w nadziei na uratowanie tego, co zostało z tak dobrze zapowiadającego się wyjazdu.

 • 7

  Rozbuchane ego

  +

  Jim wpada na swoją dziewczynę sprzed lat, Victorię, która okazuje się właścicielką nowej restauracji, w której on i Andy właśnie jedzą, po czym nabiera przekonania, że jego była chce, by do niej wrócił. Okazuje się jednak, że kobieta zainteresowana jest jego szwagrem i pragnie umówić się z nim na randkę. Ego Jima nie jest w stanie znieść takiej zniewagi.

 • 8

  Joga

  +

  Cheryl zaczyna bardzo interesować się jogą i nie może wyjść z zachwytu nad instruktorem, który prowadzi zajęcia. Zazdrosny Jim usiłuje dowiedzieć się, o co tyle hałasu. Zapisuje się na zajęcia żony i cieszy się relaksującymi chwilami w jej towarzystwie. Jednakże w miejsce spokoju i ciszy pojawia się gniew, gdy okazuje się, że małżonkowie chodzą na jogę, nie informując się o tym nawzajem, by uciec od chaosu rodzinnego życia.

 • 9

  Dziewczyna Kyle'a

  +

  Andy umawia się na randki z nauczycielką, która uczy Ruby gry na pianinie, przy czym ukrywa ten fakt przed Jimem. Wkrótce jednak Mandy go porzuca, a jego miejsce zajmuje młodszy facet… Kyle.

 • 10

  Znaczący prezent

  +

  Zdesperowany, by zrobić wrażenie na Mandy idealnym prezentem na urodziny, Andy zwraca się do Jima o radę. Ten nie zaleca mu kupna wymyślnej biżuterii i namawia szwagra do podarowania dziewczynie czegoś o znaczeniu sentymentalnym, co pozwoli mu ująć ją za serce. Jednakże pamięć Andy’ego odnośnie tego, co dla Mandy ważne odbiega daleko od prawdy. W rezultacie, zamiast cieszyć się z podarunku, dziewczyna zaczyna podejrzewać, że jest oszukiwana.

 • 11

  Sposób tatusia

  +

  Cheryl i jej przyjaciółki, które marzą o spędzeniu chociaż jednego popołudnia z dala od swoich pociech, organizują grupę „Tatuś i ja” dla Jima oraz innych ojców, którzy wciąż mają w domu małe dzieci. Jim najlepiej wykorzystuje z pozoru nudną sytuację, przekształcając klasyczną opiekę w wydarzenie sportowe – niemowlęce wyścigi, podczas których tatusiowie piją piwo i obstawiają zakłady na swoje dzieciaki.

 • 12

  Fizykoterapia

  +

  Mandy przekonuje Andy’ego, by nie grał z chłopakami w piłkę nożną. Jimowi udaje się jednak przekonać szwagra do udziału w grze. Niestety Andy doznaje kontuzji. Jim musi teraz wpaść na pomysł, jak ukryć prawdę przed Mandy.

 • 13

  Fajniejszy rodzic

  +

  Jim stara się być jak najfajniejszym tatą, by zrobić wrażenie na koleżankach Ruby. Wkrótce jednak zdaje sobie sprawę, że córka nim manipuluje, by móc robić rzeczy, na które Cheryl nigdy by nie wyraziła zgody.

 • 14

  Szczęśliwy Jim

  +

  Jim doznaje kontuzji pleców. Lekarz zapisuje mu leki przeciwbólowe. Rodzina wykorzystuje stan niezwykle odprężonego i potulnego Jima, by poinformować go o poważnych przewinieniach dzieciaków oraz Andy’ego, które normalnie doprowadziłyby go do szału.

 • 15

  Król frajerów

  +

  Jim wykorzystuje swoje sportowe pasje, by pogłębiać więzi z Kylem. Jednakże mający w tej kwestii trudności chłopiec bardziej identyfikuje się z wielbicielem fantastyki naukowej, podobnie jak on nieudacznym wujkiem Andym. Chcąc przeciągnąć syna na swoją stronę, Jim przebiera się za Cyklopa podczas konwencji dla fanów science fiction.

 • 16

  Nie cierpię przyzwoitości

  +

  Cheryl zmusza Jima do poświęcenia swego czasu na działalność dobroczynną. Jego niechęć zamienia się w euforię, gdy za swoje zasługi zostaje nagrodzony czekiem na wysokość tysiąca dolarów. Cheryl nalega, by mąż go zwrócił, ale on ma wielką ochotę na zakup czegoś frywolnego. Chcąc przetestować prawość żony, kupuje jej drogą torebkę.

 • 17

  Diamenty są najlepszymi przyjaciółmi demona

  +

  Cheryl uważa, że zrobione przez Jima domowym sumptem urodzinowe kupony są jedynie przykrywką. Mąż musi więc kupić jej coś innego, co będzie nosiło znamiona prawdziwego prezentu. Jim kupuje żonie diamentowy naszyjnik z drugiej ręki.

 • 18

  Między niebem i piekłem

  +

  Jim zadławia się jedzeniem i zaczyna tracić przytomność. W sekwencji snu, rozmawia z Bogiem i Diabłem, którzy mają zadecydować o jego losie i o tym, gdzie spędzi swoje życie po śmierci.