Family Guy: Głowa rodziny

Piątek 21.00

1616
Family Guy © 2016 Fox and its related entities. All rights reserved.
Family Guy: Głowa rodziny

Kolejne emisje

 1. Piątek 14 czerwca o 21.00

  Sprawa Cartera (Odcinek05 - S17)

 2. Piątek 14 czerwca o 21.30

  Stań przy Meg (Odcinek06 - S17)

 3. Sobota 15 czerwca o 01.00

  Sprawa Cartera (Odcinek05 - S17)

Opis

Serial „Głowa rodziny” nadal bawi swoich żelaznych fanów ciętym humorem, celnymi parodiami, spektakularną animacją i oryginalną muzyką orkiestrową.

Odcinki

 • 1

  Oskarowy gość

  +

  Film „Family Guy” opowiada po swojemu trzy nagrodzone Oskarami historie: „Milczenie owiec”, „American Beauty” i „Forresta Gumpa”.

 • 2

  Tylko Blockbuster

  +

  Postanowiwszy zrobić sobie rodzinny wieczór filmowy, Griffinowie jadą samochodem do Bend w stanie Oregon, żeby wypożyczyć nagranie VHS z ostatniego istniejącego punktu sieci Blockbuster.

 • 3

  Doświadczenie odmieniające żonę

  +

  Joe przypadkowo widzi Lois nagą, co prowadzi do ożywienia w jego pożyciu seksualnym z Bonnie. Tymczasem Stewie dostaje elektrycznego SUV-a i szybko staje się ucieleśnieniem stylu życia posiadacza „Range Rovera”.

 • 4

  Mandżurski kandydat

  +

  Lois hipnotyzuje Petera, by ten spełniał jej seksualne zachcianki. Tymczasem Stewie remontuje swój domek na drzewie, próbując przekonać do siebie Briana i Chrisa.

 • 5

  Dress code pocztowy

  +

  Cleveland wyleciał z pracy jako listonosz po haniebnej wpadce, ale świetnie sobie radzi w nowej pracy w browarze.

 • 6

  Wesołego Holo-ween

  +

  Peter tworzy swój holograficzny wizerunek, aby wymigać się od nudnych obowiązków domowych.

 • 7

  Zagubiony Stewie

  +

  W czasie zabawy w chowanego Stewie ukrywa się w walizce Quagmire'a i przenosi się do Paryża. Tymczasem Peter i Lois wybierają się do Vermont, gdzie Lois ma zamiar pobić rekord polubień na Instagramie należący do Bonnie.

 • 8

  Dorwać Stewiego

  +

  Stewie zostaje publicznie zhańbiony, gdy pewna gwiazda popu nasyła na niego swoich fanów, gdy ten zamieszcza niezłośliwy komentarz. Tymczasem Peter robi sobie bypass żołądkowy i z radością korzysta z nadmiaru skóry.

 • 9

  Kuglarska wiedza

  +

  Peter i Chris zajmują ostatnie miejsce w karnawałowej grze „Różnica pokoleń”, co zmusza ich do odnowienia więzi. Tymczasem Brian zaczyna umawiać się z pewną kuglarką, z którą nie może zerwać nawet po tym, jak poznaje niektóre z jej dziwacznych nawyków.

 • 10

  Kandydat

  +

  Stewie i Doug rywalizują o zaszczytne stanowisko klasowego „szefa przekąsek”.

 • 11

  Love Story

  +

  Chłopaki wspominają swoje pierwsze prawdziwe miłości, co prowadzi do powstania parodii takich klasyków jak „Castaway”, „Dirty Dancing” i różnych komedii romantycznych z Meg Ryan.

 • 12

  Old West

  +

  Chłopaki próbują pomóc burmistrzowi Wild Westowi w odnowieniu kontaktów z jego ojcem, Old Westem.

 • 13

  Samotny biały ojciec

  +

  Peter zostaje niesłusznie wzięty za samotnego rodzica i rozkoszuje się przywilejami, które się z tym wiążą.

 • 14

  Biała Meg nie potrafi skakać

  +

  Meg dołącza do drużyny koszykarskiej Liceum Adama Westa, a jej grę podsyca Peter rzucający z tłumu obelgi. Tymczasem Stewie wpada do króliczej nory pełnej spisków, co ostatecznie prowadzi do rozwinięcia przez niego wielu osobowości.

 • 15

  Adopcja

  +

  Aby odbudować swój publiczny wizerunek, Carter adoptuje małą dziewczynkę z sierocińca, wzbudzając zazdrość Lois.

 • 16

  Ptasia Rzesza

  +

  Żeby skorzystać z przysługującego mu w pracy urlopu w przypadku śmierci zwierzaka domowego, Peter adoptuje najstarszego ptaka, jakiego udaje mu się znaleźć… i odkrywa, że kiedyś należał do Hitlera. Tymczasem Brian rezygnuje z pisania po tym, jak znajduje w darmowej bibliotece egzemplarz swojej książki z autografem, który podarował Stewiemu.

 • 17

  Odcinek niskobudżetowy

  +

  Lois zostaje zablokowana w aplikacji do wynajmu kwater wakacyjnych i oskarżona o kradzież po wyjeździe rodzinnym do Nantucket. Tymczasem Stewie i Brian kupują hurtową ilość ciągutek i próbują je sprzedawać mieszkańcom z sąsiedztwa.

 • 18

  Zajrzeć do kadzi i obrobić ich

  +

  Kiedy Peter dostaje pracę stróża nocnego, razem z chłopakami przemieniają browar Pawtucket w bar po godzinach. Tymczasem plan Stewiego i Briana, by odebrać pieniądze za odprowadzenie „zagubionego psa”, obraca się przeciwko nim, kiedy Brian zostaje wykorzystany w niebezpiecznym numerze na TikToku.

 • 19

  Pozdrowienia z Rosji

  +

  Kiedy Instagram Briana zostaje zhakowany, Meg zabiera Stewiego i Briana do Rosji i uświadamia sobie, że chyba tam zostanie. Tymczasem Lois wraca myślami do swojej udręczonej nastoletniej tożsamości, kiedy Quagmire zaczyna umawiać się na randki z jej prześladowczynią ze szkoły średniej.

 • 20

  Edukacja dla dorosłych

  +

  Meg wychodzi za mąż w Rosji, ale wraca do domu, kiedy odkrywa, że ją wykorzystano i małżeństwo służyło tylko do uzyskania zielonej karty. Tymczasem Chris, potrzebujący zajęć ponadprogramowych, razem z dyrektorem Shepherdem kręci w szkole pornosy.