Duchy

1212
©2022 CBS Broadcasting Inc. All Rights Reserved.
Duchy

Opis

Po otwarciu pensjonatu Sam i Jay zaczynają przyjmować gości. Tymczasem duchy nawiązują nowe relacje, a my poznajemy historie ich życia.

Odcinki

 • 1

  Szpiedzy

  +

  Sam prosi duchy o pomoc w zdobyciu dobrej recenzji od przesadnie krytycznej pary, która zatrzymała się w pensjonacie. Z kolei Isaac stara się włączyć Nigela do swojej grupy znajomych.

 • 2

  Podcast Alberty

  +

  Sam postanawia nagrać podcast, w którym podejmie temat tajemniczych okoliczności śmierci Alberty. Tymczasem Hetty wchodzi w nietypową relację z zepsutą pralką.

 • 3

  Znajomi Jaya

  +

  Duchy ostrzegają Sam, że nowi znajomi Jaya są częścią sekty, której przewodzi charyzmatyczny guru Michah. Natomiast Pete zmienia swoje nastawienie, kiedy Sasappis krytykuje jego ciągłą wesołość.

 • 4

  Drzewo

  +

  Sasappis przekonuje Sam i Jaya, żeby spróbowali uratować stare drzewo na terenie posiadłości, którego wycięcia chcą sąsiedzi. Tymczasem Thor próbuje zwiększyć swoją wrażliwość na ekologię, żeby przyciągnąć uwagę Susan.

 • 5

  Halloween 2: duch z przeszłości Hetty

  +

  Podczas seansu spirytystycznego na imprezie halloweenowej u Sam i Jaya wywołany zostaje duch kobiety z przeszłości Hetty. Z kolei Isaac martwi się, że Nigel będzie się brzydził jego duchowej mocy.

 • 6

  Mały Bjorn

  +

  Sam spotyka w domu Farnsbych wikińskiego ducha, którego łączy zaskakująca więź z Thorfinnem. Natomiast Trevor opracowuje nową metodę wymiany przysług między duchami.

 • 7

  Głupie śmierci

  +

  Kiedy ekipa dokumentalistów odwiedza posiadłość, żeby nakręcić odcinek serii o głupich okolicznościach śmierci, Pete musi zmierzyć się z prawdą na temat dnia, kiedy zginął.

 • 8

  Licencja na alkohol

  +

  Doświadczenie Alberty z dawnego życia okazuje się przydatne, kiedy Sam i Jay mają trudności podczas zorganizowanej imprezy z degustacją whiskey. Z kolei Trevor zakłada bractwo duchów, dzięki czemu na jaw wychodzi przeszłość Isaaca.

 • 9

  Bożonarodzeniowy duch: część pierwsza

  +

  Siostra Jaya, Bela, odwiedza Woodstone w towarzystwie zainteresowanego nią znajomego. Sam postanawia rozbudzić w nich uczucie w stylu świątecznych komedii romantycznych, które tak uwielbia. Tymczasem duchy obmyślają zupełnie inny plan dla Trevora i Beli, a Isaac po niezręcznym spotkaniu z Nigelem jest zmuszony zastanowić się nad wydarzeniami ze swojego życia.

 • 10

  Bożonarodzeniowy duch: część druga

  +

  Sam i Thorfinn obrywają rykoszetem, kiedy plan duchów i siostry Jaya, Beli, wymyka się spod kontroli. Z kolei historia małżeństwa Isaaca z Beatrice rzuca światło na jego opory w wyznawaniu uczuć Nigelowi.

 • 11

  Idealny pomocnik

  +

  Jay i Sam nie posiadają się z radości, kiedy udaje im się znaleźć doskonale wykwalifikowanego pomocnika do pensjonatu. Niestety ich nowy pracownik ciągnie za sobą zaskakujące brzemię. Natomiast Thorfinn próbuje pomóc synowi, Bjornowi, w poradzeniu sobie z prześladowcą.

 • 12

  Rodzinny interes

  +

  Sam udziela rad na temat związków nowemu pracownikowi pensjonatu, Freddiemu, ignorując ostrzeżenia Hetty, żeby nie spoufalała się zbytnio ze „służbą”. Z kolei Sasappis wchodzi w romans z Jessicą, która mieszka jako duch w samochodzie Freddiego.

 • 13

  Pogromca duchów

  +

  Pomocnik Jaya i Sam, Freddie, kupuje sprzęt do polowań na duchy, kiedy podejrzana aktywność sugeruje mu, że pensjonat jest nawiedzony. Tymczasem Sasappis boi się, że straci swoją relację z Jessicą, kiedy Freddie sprzedaje swój samochód.

 • 14

  Ciało Trevora

  +

  Trevor poznaje szokującą prawdę na temat swoich rodziców, kiedy przyjeżdżają do pensjonatu po jego niedawno odkryte szczątki. Z kolei relacja Isaaca i Nigela napotyka przeszkodę.

 • 15

  Pamiętna randka

  +

  Sam i Jay pomagają Thorfinnowi w zorganizowaniu idealnej randki z Susan. Natomiast Hetty czuje się obrażona przez nowego współlokatora duchów, Nigela.

 • 16

  Księga Isaaca

  +

  Sam próbuje poprawić humor Isaacowi, kiedy próby wydania jego biografii kończą się niepowodzeniem. Tymczasem Trevor i Hetty starają się zachować w tajemnicy swój związek, a Thor próbuje udowodnić Susan, że potrafi zapanować nad swoim gniewem.

 • 17

  Piekielny weekend

  +

  Elias Woodstone wraca na teren posiadłości, szukając przebaczenia u Hetty, żeby móc na dobre opuścić piekło. Z kolei Jay stara się odtworzyć genialny przepis kulinarny, na który wpadł po przejściu przez Susan.

 • 18

  Potomkini Alberty

  +

  Alberta jest zachwycona, kiedy jej żyjąca krewna, Alicia, odwiedza Woodstone, chcąc się więcej dowiedzieć na jej temat. Wszystko się jednak zmienia, kiedy zaczyna się ona interesować Toddem, współprowadzącym podcast Sam. Natomiast Nigel postanawia szantażować Hetty, wykorzystując wiedzę o jej romansie z Trevorem.

 • 19

  Tata-duch panny młodej

  +

  Kiedy okazuje się, że córka Pete'a, Laura, wychodzi za mąż, Sam na jego prośbę próbuje ją przekonać, żeby zorganizowała wesele w Woodstone. Z kolei Alberta i Isaac łączą siły, żeby rozwiązać zagadkę zniknięcia głowy Crasha.

 • 20

  Najgorętsza para Woodstone

  +

  Duch nastoletniej Stephanie budzi się na strychu i odkrywa, że jej ukochany Trevor spotyka się teraz z Hetty. Dziewczyna postanawia odtąd niszczyć wszystkie relacje na terenie Woodstone.

 • 21

  Detektywi

  +

  Sam, Jay i duchy bawią się w detektywów, kiedy wydawca podcastu każe Sam wyjaśnić historię zabicia Alberty w ostatnim odcinku. Natomiast Trevor, Susan i Pete odkrywają mail od nigeryjskiego księcia, który szuka pomocy.

 • 22

  Dziedziczka

  +

  Kiedy w Woodstone zjawia się kobieta, która twierdzi, że jest prawowitą dziedziczką posiadłości, Sam i Jay szukają pomocy prawnika. Isaac próbuje zdecydować na co wyda połowę zaliczki, jaką Sam dostała za jego biografię. Tymczasem pewne zaskakujące wydarzenie może dramatycznie odmienić życie wszystkich w pensjonacie.