Zabójcze umysły

Poniedziałek - piątek o 20:10

1616
© 2022 ABC Signature & CBS Studios, Inc. All rights reserved.
Zabójcze umysły

Opis

Elitarny zespół profilerów kryminalnych z FBI napotyka największe jak dotąd wyzwanie – nieznanego przestępcę, który wykorzystał pandemię, żeby zbudować siatkę podobnych mu seryjnych morderców. Teraz, gdy świat się na powrót otwiera, jego siatka uaktywnia się i nasz zespół musi ich wszystkich wytropić, badając morderstwo po morderstwie.

Odcinki

 • 1

  To dopiero początek

  +

  Gdy nastolatka zostaje uprowadzona przez niebezpiecznego członka rodziny, Jednostka Analizy Behawioralnej (BAU) pracuje nad sprawą po obu stronach kraju, aby uratować dziewczynę. Jednak mało prawdopodobny związek z tajemniczym przybornikiem prowadzi do większego śledztwa, w którego centrum znajduje się Penelope Garcia.

 • 2

  Sicarius

  +

  Gdy ekipa poluje na nieznanego sprawcę, który przerywa rdzenie kręgowe swoich ofiar, odkrywa trop z ostatniej sprawy, wskazujący na sieć seryjnych zabójstw. Aby zorientować się, jak duża jest ta sieć, Rossi musi przekonać niechętną Garcię do czegoś, na co kobieta nie ma najmniejszej ochoty: do powrotu do jednostki BAU.

 • 3

  Łoś

  +

  W sercu sieci seryjnych zabójstw znajduje się Elias Voit. Niebezpieczny psychopata. Manipulacyjny narcyz. Kochający ojciec i mąż. Aby do niego dotrzeć, ekipa musi znaleźć wszystkie jego zabójcze przyborniki. Jednak jednego brakuje, a trop prowadzi do bomby w samym środku Waszyngtonu.

 • 4

  Pay-per-view

  +

  Jednostka szuka kolejnego powiązania w sieci seryjnego zabójcy, ścigając ekipę włamywaczy. Alvez i Garcia przekonują Tylera Greena do udziału w wywiadzie poznawczym, który ma pomóc odblokować jego wspomnienia na temat Sicariusa.

 • 5

  Zagłada Edypa

  +

  Zaskakujące powiązania sprawiają, że wicedyrektor Bailey prosi BAU o zajęcie się sprawą młodych stołecznych bywalców salonów, którzy zostają zaatakowani przez sadystycznego nieznanego sprawcę. Kiedy jednak sprawa nabiera wymiaru politycznego, jednostka BAU znajduje się na celowniku wpływowego senatora.

 • 6

  Prawdziwe przekonania

  +

  Następstwa eksplozji grożą zakończeniem sprawy Sicariusa, chyba że jednostka BAU będzie w stanie podać powód, dla którego sprawa powinna pozostać w toku. Poszukiwania prowadzą ich do więźnia osadzonego w celi śmierci – ale czy jest on mordercą czy kolejną ofiarą Sicariusa?

 • 7

  Co nas nie zabije…

  +

  Gdy losy śledztwa w sprawie Sicariusa wiszą na włosku, jednostka BAU podejmuje sprawę w Wirginii Zachodniej, gdzie nieznany sprawca dokonuje własnej, pokręconej formy zemsty rodem ze Starego Testamentu.

 • 8

  Pamiętaj o mnie

  +

  Wewnętrzne zmagania Voita z samym sobą prowadzą go do desperackiego porwania. Ale obsesja Rossiego przybliża jednostkę BAU do prawdy jak jeszcze nigdy dotąd.

 • 9

  Memento mori

  +

  Rossi zrobi wszystko, aby udowodnić, że Elias Voit to Sicarius. Ale Voit sprawia, że Rossi staje się swoim najgorszym wrogiem, co zagraża jego przyszłości w jednostce BAU.

 • 10

  Ślepy zaułek

  +

  Gdy Rossi znajduje się w szponach Voita, ten mierzy się z granicami swojej wiedzy technicznej i wytrzymałości psychicznej. Gdy BAU coraz bardziej trzyma Voita w garści, ten ujawnia, jak daleko jest gotów posunąć się w swojej śmiertelnej krucjacie.