Zabójcze umysły

Poniedziałek - piątek o 20:10

1616
© 2022 ABC Signature & CBS Studios, Inc. All rights reserved.
Zabójcze umysły

Kolejne emisje

 1. Poniedziałek 11 grudnia o 22.00

  Zagłada Edypa (Odcinek05 - S16)

 2. Poniedziałek 11 grudnia o 23.05

  Prawdziwe przekonania (Odcinek06 - S16)

 3. Poniedziałek 18 grudnia o 22.00

  Co nas nie zabije… (Odcinek07 - S16)

Opis

Elitarny zespół profilerów kryminalnych z FBI napotyka największe jak dotąd wyzwanie – nieznanego przestępcę, który wykorzystał pandemię, żeby zbudować siatkę podobnych mu seryjnych morderców. Teraz, gdy świat się na powrót otwiera, jego siatka uaktywnia się i nasz zespół musi ich wszystkich wytropić, badając morderstwo po morderstwie.

Odcinki

 • 1

  To dopiero początek

  +

  Gdy nastolatka zostaje uprowadzona przez niebezpiecznego członka rodziny, Jednostka Analizy Behawioralnej (BAU) pracuje nad sprawą po obu stronach kraju, aby uratować dziewczynę. Jednak mało prawdopodobny związek z tajemniczym przybornikiem prowadzi do większego śledztwa, w którego centrum znajduje się Penelope Garcia.

 • 2

  Sicarius

  +

  Gdy ekipa poluje na nieznanego sprawcę, który przerywa rdzenie kręgowe swoich ofiar, odkrywa trop z ostatniej sprawy, wskazujący na sieć seryjnych zabójstw. Aby zorientować się, jak duża jest ta sieć, Rossi musi przekonać niechętną Garcię do czegoś, na co kobieta nie ma najmniejszej ochoty: do powrotu do jednostki BAU.

 • 3

  Łoś

  +

  W sercu sieci seryjnych zabójstw znajduje się Elias Voit. Niebezpieczny psychopata. Manipulacyjny narcyz. Kochający ojciec i mąż. Aby do niego dotrzeć, ekipa musi znaleźć wszystkie jego zabójcze przyborniki. Jednak jednego brakuje, a trop prowadzi do bomby w samym środku Waszyngtonu.

 • 4

  Pay-per-view

  +

  Jednostka szuka kolejnego powiązania w sieci seryjnego zabójcy, ścigając ekipę włamywaczy. Alvez i Garcia przekonują Tylera Greena do udziału w wywiadzie poznawczym, który ma pomóc odblokować jego wspomnienia na temat Sicariusa.

 • 5

  Zagłada Edypa

  +

  Zaskakujące powiązania sprawiają, że wicedyrektor Bailey prosi BAU o zajęcie się sprawą młodych stołecznych bywalców salonów, którzy zostają zaatakowani przez sadystycznego nieznanego sprawcę. Kiedy jednak sprawa nabiera wymiaru politycznego, jednostka BAU znajduje się na celowniku wpływowego senatora.

  Na antenie
  Poniedziałek 11 grudnia o 22.00
  1616
  na FX
 • 6

  Prawdziwe przekonania

  +

  Następstwa eksplozji grożą zakończeniem sprawy Sicariusa, chyba że jednostka BAU będzie w stanie podać powód, dla którego sprawa powinna pozostać w toku. Poszukiwania prowadzą ich do więźnia osadzonego w celi śmierci – ale czy jest on mordercą czy kolejną ofiarą Sicariusa?

  Na antenie
  Poniedziałek 11 grudnia o 23.05
  1616
  na FX
 • 7

  Co nas nie zabije…

  +

  Gdy losy śledztwa w sprawie Sicariusa wiszą na włosku, jednostka BAU podejmuje sprawę w Wirginii Zachodniej, gdzie nieznany sprawca dokonuje własnej, pokręconej formy zemsty rodem ze Starego Testamentu.

  Na antenie
  Poniedziałek 18 grudnia o 22.00
  1616
  na FX
 • 8

  Pamiętaj o mnie

  +

  Wewnętrzne zmagania Voita z samym sobą prowadzą go do desperackiego porwania. Ale obsesja Rossiego przybliża jednostkę BAU do prawdy jak jeszcze nigdy dotąd.

  Na antenie
  Poniedziałek 18 grudnia o 23.05
  1616
  na FX
 • 9

  Memento mori

  +

  Rossi zrobi wszystko, aby udowodnić, że Elias Voit to Sicarius. Ale Voit sprawia, że Rossi staje się swoim najgorszym wrogiem, co zagraża jego przyszłości w jednostce BAU.

  Na antenie
  Poniedziałek 8 stycznia o 22.00
  1616
  na FX
 • 10

  Ślepy zaułek

  +

  Gdy Rossi znajduje się w szponach Voita, ten mierzy się z granicami swojej wiedzy technicznej i wytrzymałości psychicznej. Gdy BAU coraz bardziej trzyma Voita w garści, ten ujawnia, jak daleko jest gotów posunąć się w swojej śmiertelnej krucjacie.

  Na antenie
  Poniedziałek 8 stycznia o 23.05
  1616
  na FX