Will Trent

1212

Czwartek 22.00

Oglądaj w czwartki o 22:00

Sezon 1
00:30

Kolejne emisje

 1. Czwartek 30 listopada o 22.00

  Niech to się nie powtórzy (Odcinek04 - S01)

 2. Czwartek 7 grudnia o 22.00

  Mój głupi detektywistyczny mózg (Odcinek05 - S01)

 3. Czwartek 14 grudnia o 22.00

  Strażnik (Odcinek03 - S01)

Opis

Agent specjalny Will Trent z Biura Śledczego Georgii (GBI) po narodzinach został porzucony i musiał przejść przez trudny okres dojrzewania w przeciążonym systemie opieki zastępczej w Atlancie. Jednak teraz, wiedziony determinacją, by wykorzystać swój unikalny punkt widzenia i upewnić się, że nikt nie zostanie porzucony tak, jak on, Will Trent ma najwyższy wskaźnik rozwiązanych spraw w GBI.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Pilot

  +

  Kiedy śledztwo w sprawie morderstwa pokazuje, że historia jest bardziej skomplikowana, niż się wydaje na pierwszy rzut oka, agent specjalny Will Trent polega na swoim przenikliwym instynkcie i wyjątkowym doświadczeniu, aby odkryć prawdę.

 • 2

  Jestem całkiem spostrzegawczym gościem

  +

  Biuro Śledcze stanu Georgia (GBI) kontynuuje dochodzenie w sprawie zaginionej dziewczyny, a Willa ogarnia frustracja podczas poszukiwań podejrzanych. Angie jest zmuszona przewartościować ocenę swoich dotychczasowych relacji, gdy prowadzi nową sprawę razem z Ormewoodem.

 • 3

  Strażnik

  +

  Podczas napadu rabunkowego postrzelona zostaje żona lokalnej gwiazdy futbolu i Will liczy, że uda mu się szybko rozwikłać tę z pozoru prostą sprawę. Angie i Ormewood prowadzą dochodzenie w sprawie morderstwa miejscowego agenta nieruchomości.

  Na antenie
  Czwartek 14 grudnia o 22.00
  1212
  na FX
 • 4

  Niech to się nie powtórzy

  +

  Śledztwo Willa i Faith w sprawie morderstwa w małym miasteczku ma poważne konsekwencje, gdy pojawia się powiązanie z inną nierozwiązaną sprawą. Śmierć pracownika ochrony konsternuje Angie.

  Na antenie
  Czwartek 30 listopada o 22.00
  1212
  na FX
 • 5

  Mój głupi detektywistyczny mózg

  +

  Mając przed sobą dwie martwe ofiary i bardzo niewiele odpowiedzi, Will i GBI badają zgłoszenie od strażników parku stanowego obok APD. Tymczasem Will czyni postępy ze swoją partnerką Faith po tym, jak oboje dzielą się osobistymi sekretami.

  Na antenie
  Czwartek 7 grudnia o 22.00
  1212
  na FX
 • 6

  Mam iść po swoją foliową czapeczkę?

  +

  Podwójne morderstwo skłania jednostkę do podjęcia działań mających na celu zbadanie działalności firmy programistycznej za zamkniętymi drzwiami. Angie robi wszystko, by kluczowy świadek zeznawał w jej sprawie.

  Na antenie
  Czwartek 21 grudnia o 22.00
  1212
  na FX