Will Trent

1212

Oglądaj w czwartki o 22:00

Sezon 1
00:30

Opis

Agent specjalny Will Trent z Biura Śledczego Georgii (GBI) po narodzinach został porzucony i musiał przejść przez trudny okres dojrzewania w przeciążonym systemie opieki zastępczej w Atlancie. Jednak teraz, wiedziony determinacją, by wykorzystać swój unikalny punkt widzenia i upewnić się, że nikt nie zostanie porzucony tak, jak on, Will Trent ma najwyższy wskaźnik rozwiązanych spraw w GBI.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Pilot

  +

  Kiedy śledztwo w sprawie morderstwa pokazuje, że historia jest bardziej skomplikowana, niż się wydaje na pierwszy rzut oka, agent specjalny Will Trent polega na swoim przenikliwym instynkcie i wyjątkowym doświadczeniu, aby odkryć prawdę.

 • 2

  Jestem całkiem spostrzegawczym gościem

  +

  Biuro Śledcze stanu Georgia (GBI) kontynuuje dochodzenie w sprawie zaginionej dziewczyny, a Willa ogarnia frustracja podczas poszukiwań podejrzanych. Angie jest zmuszona przewartościować ocenę swoich dotychczasowych relacji, gdy prowadzi nową sprawę razem z Ormewoodem.

 • 3

  Strażnik

  +

  Podczas napadu rabunkowego postrzelona zostaje żona lokalnej gwiazdy futbolu i Will liczy, że uda mu się szybko rozwikłać tę z pozoru prostą sprawę. Angie i Ormewood prowadzą dochodzenie w sprawie morderstwa miejscowego agenta nieruchomości.

 • 4

  Niech to się nie powtórzy

  +

  Śledztwo Willa i Faith w sprawie morderstwa w małym miasteczku ma poważne konsekwencje, gdy pojawia się powiązanie z inną nierozwiązaną sprawą. Śmierć pracownika ochrony konsternuje Angie.

 • 5

  Mój głupi detektywistyczny mózg

  +

  Mając przed sobą dwie martwe ofiary i bardzo niewiele odpowiedzi, Will i GBI badają zgłoszenie od strażników parku stanowego obok APD. Tymczasem Will czyni postępy ze swoją partnerką Faith po tym, jak oboje dzielą się osobistymi sekretami.

 • 6

  Mam iść po swoją foliową czapeczkę?

  +

  Podwójne morderstwo skłania jednostkę do podjęcia działań mających na celu zbadanie działalności firmy programistycznej za zamkniętymi drzwiami. Angie robi wszystko, by kluczowy świadek zeznawał w jej sprawie.

 • 7

  Nie można zlokalizować

  +

  Kiedy GBI odkrywa, że neonazistowska organizacja planuje zamach, nadaje sprawie priorytet, by chronić niewinnych ludzi. Tymczasem Angie mierzy się z potencjalnie przełomowym dla niej scenariuszem i prowadzi śledztwo w sprawie nieudanej premiery sneakersów w Ormewood.

 • 8

  Dwieście dolarów i bilet autobusowy

  +

  Kiedy na biurko Willa trafia sprawa, która jest bliska jego sercu, odkrywa on, że w tym incydencie kryje się coś więcej, niż się wydaje. Tymczasem Angie i Ormewood prowadzą śledztwo w sprawie zamordowanego iluzjonisty, odkrywając przy tym kilka dodatkowych sztuczek, które miał w rękawie.

 • 9

  Obława

  +

  Gdy skazany przestępca zostaje oskarżony o morderstwo, bierze jednego z agentów GBI na zakładnika. Dzięki temu Will i Ormewood odkrywają coś, co może udowodnić jego niewinność. Tymczasem Angie zmaga się z trzeźwością, gdy dowiaduje się, że jej były oprawca jest wolny.

 • 10

  Pterodaktyle latają

  +

  W masakrze na kempingu młody chłopiec traci całą rodzinę i Will zostaje jego tymczasowym opiekunem. Faith odwiedza jej matka. Angie nie może uwolnić się od swojej przeszłości.

 • 11

  Bill Black

  +

  Will przyjmuje jako tajny agent tożsamość Billa Blacka, przestępcy o ciemnej przeszłości, żeby zlikwidować organizację narkotykową i odnaleźć zaginionego agenta DEA. Angie chce zostawić za sobą związek z Willem.

 • 12

  Nic prócz wszystkiego się nie zmieniło

  +

  Gdy Angie jest na urlopie, Will i Faith wspólnie z Ormewoodem prowadzą dochodzenie w sprawie morderstw popełnionych przez seryjnego zabójcę i powiązanych z dzieciństwem Willa i Angie oraz wypadków z lat 80., które wcześniej badały Amanda i Evelyn.

 • 13

  Gniew i twarde serce

  +

  Zaginął agent policji z Atlanty i Will bada miejsce zdarzenia, znajdując sekretną wiadomość, która pozwala mu podjąć dochodzenie. Gdy chodzi o pytania dotyczące jego dzieciństwa, Will uświadamia sobie, że odpowiedzi miał cały czas w zasięgu ręki.