Sprawa Iwony Wieczorek

1212
Sprawa Iwony Wieczorek

Opis

Serial "Sprawa Iwony Wieczorek" to opowieść o zaginięciu 19-letniej dziewczyny w Trójmieście. Pytanie o to, co się stało, pozostaje otwarte. Analizujemy poszlaki i śledztwo, próbując odkryć prawdę. Zastanawiamy się, dlaczego ta sprawa tak przykuwa uwagę opinii publicznej i czy zostanie rozwiązana.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Odcinek 1

  +

  W pierwszym odcinku opowiadamy o wydarzeniach ostatniej nocy przed zaginięciem Iwony Wieczorek. Co wydarzyło się w drodze do domu, do którego nigdy nie dotarła. Dowiadujemy się kim była Iwona i jakie miała marzenia. Kiedy policja zignorowało zgłoszenie zaginięcia. Detektyw Rutkowski zajął się sprawą.

 • 2

  Odcinek 2

  +

  Drugi odcinek poświęcamy początkom śledztwa dotyczącego zaginięcia Iwony Wieczorek. Jak wyglądały działania policji, a jak działania prywatnego detektywa. Sprawa staje się bardzo medialna. Pojawiają się pierwsze tropy oraz podejrzani. Czy to wszystko doprowadzi do rozwiązania sprawy?

 • 3

  Odcinek 3

  +

  Trzeci ostatni odcinek to podsumowanie tropów w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek. Opowiemy jakie działania prowadziła policja i gdzie popełniono błędy. Sprawę przejęła nowa prokuratura, pojawił się nowy podejrzany w sprawie. Jakie są nowe kierunki w postępowaniu i czy sprawa ma szansę na rozwiązanie?