Rezydenci

1212
©2022 20TH TELEVISION. All Rights Reserved.
Rezydenci

Opis

Szpital Chastain przeżywa problemy i to przed lekarzami staje zadanie ujawnienia wpływu korupcji na system ochrony zdrowia. Conrad stara się pogodzić życie uczuciowe, samotne ojcostwo i ratowanie pacjentów. Padma mierzy się z zagrożeniem dla jej nienarodzonych bliźniąt. Devon i Leela błyszczą jako para świetnych specjalistów, a doktor Bell toczy walkę ze stwardnieniem rozsianym.

Odcinki

 • 1

  Dwa serca

  +

  Kiedy ciąża Padmy okazuje się zagrożona, lekarze łączą siły, żeby znaleźć rozwiązanie i zwracają się do Iana, licząc że uda mu się dokonać cudu. Tymczasem Conrad podejmuje decyzję odnośnie swojego życia uczuciowego, a Devon uruchamia własny program badań klinicznych w ramach szpitala.

 • 2

  Patrz i płacz

  +

  Stawka wyborów gubernatora jest wyjątkowo wysoka, co kończy się wybuchem przemocy w lokalu wyborczym, skąd do szpitala trafia wiele ofiar. Conrad znajduje płaszczyznę porozumienia z agresywnym pacjentem, co pomaga w postawieniu diagnozy na temat źródła jego wybuchów. Natomiast kiedy u innego pacjenta dochodzi do zapadnięcia płuca, lekarze znajdują poważną przyczynę tego problemu.

 • 3

  Na dobre i na złe

  +

  W dniu ślubu Kit i Bella, pan młody razem z Conradem zostają wezwani na pomoc chorej córce jednego z ważnych dobroczyńców szpitala. Tymczasem Billie zabiera Gigi i Sammie na zakupy sukienek.

 • 4

  Chimera

  +

  Kiedy więzienny lekarz jest przekonany, że mężczyzna oczekujący na wykonanie kary śmierci kłamie w sprawie swoich objawów, Conrad i Raptor zostają wezwani, żeby go zbadać. Z kolei Devon przyjmuje brytyjską parę, która denerwuje się kosztami leczenia w Stanach Zjednoczonych, a Kit i Bell spotykają się z gubernatorem Georgii.

 • 5

  Roztropność jest częścią odwagi

  +

  Nastoletni chłopak zostaje zabrany do szpitala, kiedy traci przytomność po zażyciu podejrzanej pigułki. Conrad rusza do akcji, żeby odnaleźć brata młodego pacjenta, zanim spotka go ten sam los. Tymczasem doktor Bell musi poradzić sobie z pozwem sądowym, jaki otrzymuje od jednego ze swoich byłych pacjentów.

 • 6

  Jedna kula

  +

  Kiedy na oddział ratunkowy trafia postrzelony mężczyzna, jego obrażenia okazują się tak dramatyczne dla całego organizmu, że wielu lekarzy naraz musi zająć się jego przypadkiem. Z kolei Ian staje przed koniecznością zrobienia obowiązkowego testu na obecność narkotyków, a Padma przygotowuje się do swojego cesarskiego cięcia.

 • 7

  Wszystko w końcu minie

  +

  Ian musi przeprowadzić operację nieznanej pacjentki na oddziale intensywnej terapii noworodków, zmagając się wciąż ze swoimi problemami osobistymi. Tymczasem Conrad prosi Devona, żeby wziął za niego dyżur, bo sam chce zostać w domu z zaniepokojoną Gigi.

 • 8

  Rzeka w Egipcie

  +

  Profesor szkoły wyższej zjawia się na oddziale ratunkowym, a Conrad orientuje się, że to jego dawny pacjent z czasów, kiedy był jeszcze stażystą. Z kolei Devon przyjmuje do szpitala mężczyznę, który trafia tam po nagłym upadku. Pacjent ręczy za swoją metodę przeciwdziałania starzeniu się i wierzy, że to sposób na osiągnięcie nieśmiertelności.

 • 9

  Bez pracy nie ma kołaczy

  +

  Do Devona zgłaszają się producenci filmu dokumentalnego, kiedy przygotowuje się do pierwszego w kraju zabiegu wszczepienia tytanowego implantu klatki piersiowej. Mający operować razem z nim Raptor musi jednak najpierw znaleźć opiekę dla dzieci. Z kolei Conrad opatruje niezbyt pomocnego pacjenta, który twierdzi, że padł ofiarą dużego kota, a doktor Bell mierzy się ze złą prasą.

 • 10

  Rodzinny dzień

  +

  Po pięciu latach bez prób kontaktu Conrad staje twarzą w twarz z ojcem Nic, Kyle'em, który trafia do szpitala z bardzo niskim tętnem. Billie radzi pacjentowi, żeby nie poddawał się operacji, ale rodzina ignoruje jej rekomendacje. Tymczasem Cade zbiera się na odwagę, żeby skonfrontować się z Ianem na temat jego uzależnienia, a Leela coraz bardziej martwi się o Padmę.

 • 11

  Wszystko albo nic

  +

  Słynny chirurg, specjalizujący się w operacjach klatki piersiowej, który okazuje się być mentorem doktora Yamady, pojawia się w szpitalu z powodu bólu serca. Z kolei Kit przekazuje wszystkim wiadomość, że oddział ratunkowy nie będzie już przyjmował rannych pacjentów z powodu cięć budżetowych. Devon i Conrad starają się pomóc w leczeniu zdezorientowanej kobiety.

 • 12

  Wszystkie mądrości świata

  +

  Oddział ratunkowy zalewa fala poszkodowanych, kiedy podczas silnej burzy dochodzi do rozbicia się helikoptera. Conrad, Devon i reszta zespołu ruszają na pomoc pacjentom, wśród których jest pilot śmigłowca, barista i najmniej lubiana osoba w całym szpitalu czyli gubernator Mark Betz.

 • 13

  Wszystkie ręce na pokład

  +

  Conrad musi opuścić świętowanie szóstych urodzin Gigi, kiedy Sammie trafia do szpitala z wysoką gorączką, a Kit staje przed koniecznością proszenia o przysługę, żeby przeprowadzić leczenie. W końcu pojawia się serce do przeszczepienia gubernatorowi Betzowi, który czeka na operację.