Zagubiony w czasie

1212
Zagubiony w czasie

Opis

Minęło prawie 30 lat, odkąd dr Sam Beckett wszedł do akceleratora kwantowego skoku i zniknął na dobre. Teraz nowy zespół naukowców pod wodzą fizyka Bena Songa zamierza wrócić do badania niezwykłej maszyny, aby poznać tajemnice jej oraz jej twórcy. Wszystko jednak się zmienia, kiedy doktor Song niespodziewanie przenosi się do przeszłości i także zostaje zagubiony w czasie.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  13 lipca 1985 roku

  +

  Powstaje nowy zespół, który ma wrócić do projektu kwantowego skoku. Czołowy fizyk doktor Ben Song przenosi się niespodziewanie do 1985 roku, a jego współpracownicy starają się wszelkimi sposobami ustalić, jak do tego doszło i w jaki sposób można go ściągnąć z powrotem.

 • 2

  Atlantis

  +

  Ben trafia na pokład wahadłowca Atlantis, orbitującego wokół Ziemi w latach dziewięćdziesiątych. Addison dzieli się swoim odkryciem z Ianem i wchodzi w konflikt z Magikiem oraz Jenn.

 • 3

  Ktoś musi sprzyjać Benowi

  +

  Song skacze do Las Vegas lat 70., przyjmując ciało młodego boksera Danny'ego Hilla tuż przed jego wielką walką o tytuł mistrzowski. Ben i Addison odkrywają, że stawka jest niewyobrażalnie wysoka i muszą pomóc w zdobyciu zwycięstwa Danny'emu oraz trenującemu go bratu Darylowi, inaczej stracą wszystko. Magic, Ian i Jenn grzebią w przeszłości Bena, chcąc dotrzeć do prawdy.

 • 4

  Przyzwoita oferta

  +

  Ben trafia do Los Angeles w latach 80. i przyjmuje ciało Evy Sandoval, twardej łowczyni nagród, zbliżającej się do nieuchwytnego celu. Song przypomina sobie coraz więcej na temat dawnego życia.

 • 5

  Do Salvation albo nigdzie

  +

  Doktor Song zostaje przeniesiony do 1898 roku i prostego miasteczka założonego na granicy pod nazwą Salvation. Tam musi zmierzyć się ze śmiertelnie groźnym złoczyńcą wyjętym spod prawa. Magic, Jenn i Ian stają przed nowym zagrożeniem, gdy ciekawska parlamentarzystka zjawia się w laboratorium i zadaje mnóstwo pytań na temat przedmiotu ich badań.

 • 6

  Co za katastrofa!

  +

  Addison i Ben trafiają do San Francisco podczas historycznego trzęsienia ziemi w 1989 roku. Kiedy miasto wciąż przeżywa wstrząsy wtórne, Ben musi uporządkować chaos w jednej z rodzin, a Jenn i Ian szukają poszlak na temat niepokojącej zagadki.

 • 7

  Ludzie małej wiary

  +

  Ben wciela się w księdza, który został wezwany do pomocy pewnej rodzinie, przeżywającej kryzys w halloweenową noc. Kiedy wciągają go tajemnicze, niewyjaśnione wydarzenia, musi wykorzystać cały swój warsztat jako naukowca, zanim skończy mu się czas.

 • 8

  Trzymaj się Bena

  +

  Ben ląduje w ciele szesnastoletniego chłopaka, który należy do grupy młodych wyrzutków, uciekających z domu. Polegając na swojej determinacji, Ben stara się pokierować siebie i Addison w bezpieczne miejsce, co prowadzi do zaskakującego odkrycia, gdy wraca mu ważna część jego pamięci.

 • 9

  Towarzysze podróży

  +

  W Chicago z 1979 roku Ben wciela się w Jacka Armstronga, lojalnego ochroniarza utalentowanej piosenkarki muzyki pop, Carly Farmer. Podczas jej przygotowań do ważnego koncertu szybko staje się jasne, że życie Carly jest w niebezpieczeństwie, a Ben musi ustalić, kto chce ją zabić i z jakiego powodu.

 • 10

  Doktor Song jest wzywany

  +

  Ben wskakuje w ciało Alexandry Tomkinson, lekarki-rezydentki z Seattle. Kiedy ofiary wypadku kolejowego zaczynają pojawiać się na oddziale ratunkowym, Addison ujawnia niezwykle skomplikowane zadanie, jakie otrzymał podczas tego skoku Ben. Żeby uratować życie pacjentów oraz karierę Alexandry, musi przeciwstawić się dyrekcji szpitala.

 • 11

  Skocz. Zgiń. Powtórz.

  +

  W 1962 roku Ben musi ustalić, kto z pięciorga podejrzanych zamierza wysadzić śmiertelnie groźną bombę w pobliżu reaktora jądrowego.

 • 12

  Pozwólcie im grać

  +

  Ben przenosi się do 2012 roku i domu rodziny Mendezów, którzy pomagają swojej transpłciowej córce Gii w zrealizowaniu jej marzenia o grze w licealnej drużynie koszykówki. Magic i Jenn odkrywają kolejny fragment odpowiedzi na pytanie, dlaczego w ogóle Ben wykonał kwantowy skok.

 • 13

  W rodzinnym stylu

  +

  Kiedy Ben trafia do indyjskiej rodziny, która stara się uchronić prowadzoną przez siebie ukochaną restaurację przed zniszczeniem, odżywają w nim wspomnienia i dzięki temu odnajduje emocjonalną bliskość w relacji z ich matką. Magic i Jenn dzielą się swoim zaskakującym odkryciem z Ianem.

 • 14

  SOS

  +

  Ben ląduje na okręcie marynarki wojennej podczas manewrów na morzu w 1989 roku. Nie tylko musi wykonać niebezpieczną misję ratunkową, ale też zmierzyć się ze swoim dowódcą Alexandrem Augustine'em, czyli ojcem Addison.

 • 15

  Obrońca Ben Song

  +

  Kiedy Ben wciela się w szykanowanego adwokata z urzędu, musi obronić niewinnego nastolatka oskarżonego o morderstwo przed skazaniem na karę dożywotniego więzienia. Niespodziewany obrót wydarzeń skłania Jenn do sprawdzenia swoich umiejętności prawniczych w postaci hologramu.

 • 16

  Ben nad kukułczym gniazdem

  +

  Ben trafia do szpitala psychiatrycznego w latach 50. Tam musi zorganizować śmiałą ucieczkę młodej kobiecie niesprawiedliwie umieszczonej w zakładzie przez jej męża. Ekipa odkrywa ku swojemu zaskoczeniu, kto jest szpiegiem w ich siedzibie.

 • 17

  Przyjazne niebo

  +

  Ben przenosi się na pokład pasażerskiego odrzutowca w latach 70. jako stewardessa. Jego zadaniem jest przechytrzenie porywaczy samolotu, zanim maszyna rozbije się na Atlantyku. Co gorsza, musi to zrobić bez pomocy Ziggy'ego.

 • 18

  Sądny dzień

  +

  Ostatni skok Bena w tej serii przenosi go zaskakująco blisko jego własnego życia. Ekipę czeka ostateczne starcie z ich największym wrogiem, gdy zawalczą o przyszłość całego projektu i o swoje przetrwanie.