Prawdziwe kłamstwa

1212
© 2023 20th Television. All Rights Reserved.
Prawdziwe kłamstwa

Opis

Rozczarowana życiem pani domu z amerykańskich przedmieść odkrywa ku swojemu zaskoczeniu, że jej nudny mąż informatyk jest zdolnym szpiegiem międzynarodowym. Serial oparty na filmie z 1994 roku.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Początek

  +

  Harry Tasker jest tajnym agentem amerykańskiego wywiadu. Gdy jego żona Helen dowiaduje się w końcu, że wiódł podwójne życie, postanawia też ją zwerbować. Wspólnie biorą odtąd udział w ekscytujących misjach na całym globie, utrzymując wszystko w sekrecie przed ich dziećmi. Dreszczyk emocji ożywia ich relacje, kiedy uznają, że świat warto ratować dla tych, których kochamy.

 • 2

  Jawne sekrety

  +

  Helen otrzymuje swoje pierwsze zadanie od agencji wywiadu. Musi razem z mężem przeprowadzić tajną misję na konferencji naukowej w Madrycie, aby powstrzymać atak terrorystyczny z użyciem broni biologicznej. Harry stara się za wszelką cenę ukryć przed żoną swoje dotychczasowe relacje z Ximeną, seksowną kryptolożką, z którą muszą współpracować podczas tej akcji.

 • 3

  Osobne pary

  +

  Taskerowie wcielają się w role miliarderów, kiedy agencja wywiadu dostaje szansę schwytania handlarza bronią. Helen ma coraz większe problemy z oddzieleniem swojego życia w domu od nowej rzeczywistości zawodowej.

 • 4

  Rywalizujący wspólnicy

  +

  Kiedy podczas transmisji na żywo dochodzi do katastrofy o wymiarze międzynarodowym, tajni agenci muszą zwrócić się o pomoc do bezlitosnego zabójcy na zlecenie.

 • 5

  Pracowite wakacje

  +

  Cała rodzina Taskerów jedzie do Meksyku na doroczne rodzinne wakacje. Helen odkrywa, że praca Harry'ego jako sprzedawcy komputerów to tylko przykrywka dla jego prawdziwej kariery szpiega. Prosta misja komplikuje się, kiedy pojawia się groźba, że pewien osławiony łowca szpiegów pokrzyżuje im plany wakacyjne, ścigając szpiegów z Sektora Omega pod nieobecność Dany i Jake'a.

 • 6

  Niespokrewnieni rodzice

  +

  Zespół Sektora Omega musi wytropić niebezpiecznego hakera dysponującego kodami do rakiet, które mogą spowodować wybuch wojny na Bliskim Wschodzie. Kiedy hakerem okazuje się humorzasty nastolatek, Harry i Helen wykorzystują swoje domowe techniki wychowawcze, aby skłonić go do współpracy. Jednak okazuje się to większym wyzwaniem niż radzenie sobie z przestępcami, z którymi zwykle mają do czynienia.

 • 7

  Zaprzyjaźnieni wrogowie

  +

  Harry i Helen udają amerykańskich dyplomatów, żeby zaprzyjaźnić się z małżeństwem Pérezów i ich zwerbować. Para ta ma kontakty, które mogą pomóc Sektorowi Omega wyeliminować pewnego nieprzewidywalnego generała, który przejął kontrolę nad wyrzutniami rakiet. Misja przybiera niespodziewany obrót, kiedy odkrywają, że Pérezowie sami mają pewien sekret.

 • 8

  Rodzina mimo woli

  +

  Mimo protestów Giba Sektor Omega chce współpracować z jego ojcem, Alem, z którym Gib nie utrzymuje kontaktów. Zbudowaną przez Ala fabrykę broni opanowuje miejscowa organizacja terrorystyczna, więżąc w środku pracowników. Harry i Helen muszą jak nigdy wcześniej nauczyć się działać zespołowo, aby zneutralizować zagrożenie, uratować zakładników i wytrzymać utarczki Giba i Ala.

 • 9

  Manipulacje w dobrych zamiarach

  +

  Sektor Omega manipuluje dziewczyną prezesa funduszu hedgingowego, starając się uzyskać wrażliwe dane na temat firmy, aby sprawdzić, czy nie jest odpowiedzialna za poważne katastrofy i śmierć ludzi.

 • 10

  Zgorzkniali ukochani

  +

  Zespół Sektora Omega nawiązuje współpracę z Arniem i Sharon, dwojgiem byłych agentów Omega, aby odnaleźć tajemniczego zabójcę, który zamordował członków ich dawnego zespołu. W trakcie wykonywania tej misji Harry i Helen widzą z przerażeniem na przykładzie Arniego i Sharon, co kariera w Omedze może zrobić z romantycznym związkiem.

 • 11

  Nietypowe sojusze

  +

  Kiedy pewien były agent Sektora Omega zwraca się do zespołu, żeby pomogli udaremnić sprzedaż wzbogaconego uranu, Harry stara się z trudem pogodzić lojalność wobec obecnego zespołu i dawnego towarzysza, który stale stosuje pewną kontrowersyjną, ale skuteczną taktykę.

 • 12

  Kłamliwe prawdy

  +

  Porwana zostaje furgonetka pełna oprogramowania komputerowego zawierającego tajne informacje na temat agentów Sektora Omega i zespół zatrudnia do pomocy Maxa, nastoletniego hakera, aby dowiedzieć się, kto działa na szkodę agencji. Gdy Harry i Helen odkrywają, że Max spotyka się z ich córką Daną, podejmują działania, które zagrozić mogą całej misji.

 • 13

  Sny na jawie

  +

  Zaginął szpieg z Sektora Omega i cała agencja szuka jakichś tropów. Relacje Harry'ego i Helen ze sobą nawzajem, ich zespołem, a nawet rzeczywistością poddane zostają niewyobrażalnym próbom, nawet jak na najlepszych szpiegów i małżonków.