Poszukiwacze zaginionych skarbów

1212
© 2018 CBS Broadcasting, Inc. All Rights Reserved
Poszukiwacze zaginionych skarbów

Opis

Po odnalezieniu skarbów Farouka, Danny i Lexi ruszają w nową przygodę tropem sztandaru Czyngis-chana. Uzbrojeni rabusie okradają Watykan, a Jay ginie w więzieniu przed przekazaniem im ważnych informacji. Bohaterowie próbują dotrzeć do jego córki Kate, która zostaje porwana. Okazuje się, że to tylko przykrywka dla jej pracy w CIA, a do poszukiwań włącza się groźny przestępca.

Odcinki

 • 1

  Duch Czyngis-chana

  +

  Danny i Lexi kończą namierzanie ostatnich zabytków skradzionych przez Farouka. Ich plany na przyszłość zostają jednak przerwane, kiedy Watykan zostaje zaatakowany przez terrorystów. Osoba z przeszłości Danny'ego powraca, kierując ich na trop poszukiwań jednego z największych zaginionych skarbów Azji – Duchowego Sztandaru Czyngis-chana.

 • 2

  Opowieść o Złotym Tygrysie

  +

  Poszukiwania Kate Reece kierują Danny'ego i Lexi do Wietnamu, gdzie spotykają starego znajomego, Aidena Shawa. Lexi ma okazję przetestować swoje umiejętności bojowe, kiedy podejmują niebezpieczną misję w podziemnym klubie walk Czarny Lotos. Tam poznają prawdę o pojawieniu się nowego groźnego terrorysty.

 • 3

  Łupy Czerwonego Imperium

  +

  Spotkanie z Simonem w więzieniu przynosi nowe informacje na temat ostatniego miejsca, gdzie był widziany Duchowy Sztandar, co kieruje bohaterów w stronę Rosji.

 • 4

  W Zakazanej Strefie

  +

  Danny i Lexi dołączają do gangu Lewczenki, żeby dotrzeć do Mongolii. Boss ma nadzieję, że sam znajdzie Duchowy Sztandar, nawet jeśli ścigać go będzie sama orda Wielkiego Chana.

 • 5

  Za Bramą Smoka

  +

  Aby odnaleźć sztandar Czyngis-chana Simon próbuje pójść na ugodę, nie wiedząc że Lexi, Danny i Shaw są już na jego tropie. Kiedy odkrywają wskazówki, wiodące do Hong Kongu, Danny zaczyna martwić się, że Violet ma zbyt duży wpływ na Lexi.

 • 6

  Tajemnica Wyspy Trucizn

  +

  Dzięki nowym tropom Danny, Lexi i Violet przemierzają skażone tereny Kazachstanu, by dotrzeć w końcu do Aralska-7, opuszczonej fabryki broni biologicznej. Tymczasem Chuck rozpoczyna śledztwo na temat roli Watykanu w historii Duchowego Sztandaru.

 • 7

  Kruki z Shangri-La

  +

  Danny kontaktuje się z dawno niewidzianym ojcem, prosząc o pomoc w poszukiwaniach sztandaru Czyngis-chana. Patrick zabiera ich do tajnej bazy w Laosie, gdzie wyznaje Lexi szokującą tajemnicę, którą ukrywał przed synem.

 • 8

  Zaginione miasto Sana

  +

  Po rozbiciu się w środku laotańskiej dżungli Lexi jest poważnie ranna, a Danny i Patrick starają się czym prędzej znaleźć dla nich schronienie. Chuck odkrywa informacje na temat powiązań Watykanu z CIA.

 • 9

  Tron Chana

  +

  Kiedy ekipa jest coraz bliżej odkrycia miejsca, w którym znajduje się Duchowy Sztandar, Danny zostaje postawiony przed koniecznością stanięcia po jeden ze stron i wybrania między Lexi i Kate.

 • 10

  Tajna historia Mongołów

  +

  Po przetłumaczeniu treści znalezionych zwojów Danny, Lexi, Kate i Violet postanawiają wyruszyć w zasypaną śniegiem tundrę Mongolii, co okazuje się być zabójcze w skutkach.

 • 11

  Szturm na Ukrytą Twierdzę

  +

  Lexi zostaje porwana po tym jak dokonuje szokującego odkrycia. Shaw korzysta ze swoich podziemnych kontaktów, żeby razem z Dannym ustalić miejsce jej przetrzymywania i zmierzyć się z połączonymi pod wodzą Kahna siłami gangów.

 • 12

  Rok szczura

  +

  Ostatnie elementy planu Kahna zaczynają się układać, a Danny i Lexi muszą odłożyć na bok istniejące między nimi różnice, jeśli chcą powstrzymać Kahna i Simona, zanim będzie za późno.

 • 13

  Pojedynek w Hong Kongu

  +

  Danny i Lexi orientują się, że połknęli przynętę Kahna, narażając w ten sposób życie milionów ludzi. Teraz w Hong Kongu będą musieli stanąć z nim twarzą w twarz i stoczyć decydującą walkę.