Panda

Sobota 10 sierpnia 20.00

1212
Panda

Kolejne emisje

 1. Niedziela 4 sierpnia o 19.00

  Karma (Odcinek01 - S01)

 2. Sobota 10 sierpnia o 20.00

  Karma (Odcinek01 - S01)

 3. Niedziela 11 sierpnia o 19.00

  Poliamoryczny zabójca (Odcinek02 - S01)

Opis

Panda to wyluzowany pacyfista i weganin, który prowadzi mały bar przy plaży i stroni od technologii, starając się unikać konfliktów z zewnętrznym światem. Okazuje się jednak, że ten hipisowski styl skrywa jego przeszłość jako policjanta, i to jednego z najlepszych. Kiedy stare życie niespodziewanie go dogania, musi wrócić do służby, ale tym razem robi to na swoich zasadach.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Karma

  +

  Do nadmorskiej chatki Pandy przybywa jego dobry znajomy, Léo, ścigany przez wkurzoną policjantkę Lolę, która podejrzewa go o zamordowanie słynnej tenisistki. Młody mężczyzna, dowiedziawszy się, że Panda pracował niegdyś w policji, błaga go o pomoc. A dawny gliniarz, przekonany o jego niewinności, wbrew sobie angażuje się w sprawę i powraca do dawnego życia.

  Na antenie
  Niedziela 4 sierpnia o 19.00
  na FX Comedy
  Na antenie
  Sobota 10 sierpnia o 20.00
  na FX Comedy
 • 2

  Poliamoryczny zabójca

  +

  Panda zgadza się wrócić do służby i pracować z Lolą, stawia jednak pewne warunki: nie zamierza nosić broni, jeździć samochodem, ani meldować się na komisariacie. Niebawem musi udać się na miejsce zbrodni, której dokonano podczas przyjacielskiej imprezy. Okazuje się, że „przyjaciele” byli zakochani... w gospodarzu przyjęcia. I wszyscy są zwolennikami poliamorii. Zabójstwo w afekcie?

  Na antenie
  Niedziela 11 sierpnia o 19.00
  na FX Comedy
 • 3

  Demon nocy

  +

  O świcie znaleziono mężczyznę zadźganego nożem. Trop prowadzi do Hacjendy, baru nad brzegiem morza, słynącego z szalonych imprez karaoke. Czyżby zabójstwo popełniono w tym ziemskim raju? Panda w to nie wierzy. W Hacjendzie alkohol leje się strumieniami, a co lepiej rozwiązuje języki? Skoro tak, Panda i Lola postanawiają udać się tam incognito.

 • 4

  Nazywam się Panda

  +

  Flaming zabity jednym strzałem i rewolwer wyłowiony z kanału... Panda i Lola idą za tropem, który prowadzi ich do posiadłości, gdzie hoduje się bydło. Choć rządzi tam prawo milczenia, udaje im się zidentyfikować potencjalne miejsce zbrodni. Właścicielka ziemi ukrywa się, a jeden z pracowników zaginął. Nadal jednak nie znaleziono ciała...

 • 5

  Wodny raj

  +

  AquaParadise... Basen z falującą wodą i „magiczna rzeka”, a na jej brzegu... ciało żony właściciela parku wodnego! Kilka kroków dalej – porzucone dziecko sprzątaczki! Czyżby była główną podejrzaną? Nie, świadkiem zbrodni i ofiarą porwania! Panda i Lola mają na głowie zabójstwo, porwanie i, jakby tego było mało, maleńkie dziecko...

 • 6

  Zero zero zen

  +

  Podczas odosobnienia zen, dwudziestoletni Benjamin umiera na udar mózgu. Z początku jego śmierć nie wydaje się podejrzana, jednak w godzinie śmierci chłopak nagrał dziwną wiadomość... Panda nie jest człowiekiem, który marzy o odosobnieniu medytacyjnym, wręcz przeciwnie. Jednakże podejrzewają zabójstwo, więc udaje się tam incognito, podczas gdy Lola prowadzi oficjalne dochodzenie.