Agenci NCIS: Hawaje

1212

Wtorek 20.10

Oglądaj od poniedziałku do piątku o 20:10

Sezon 2
00:30

Kolejne emisje

 1. Wtorek 28 listopada o 20.10

  Tarcza w górę (Odcinek12 - S02)

 2. Środa 29 listopada o 00.45

  Tarcza w górę (Odcinek12 - S02)

 3. Środa 29 listopada o 07.05

  Tarcza w górę (Odcinek12 - S02)

Opis

Agenci NCIS z Pearl Harbor prowadzą śledztwa w sprawach przestępstw z udziałem wojskowych oraz zagrożeń wobec bezpieczeństwa narodowego.

Odcinki

 • 1

  Dylemat więźnia

  +

  Zespół agentki specjalnej Tennant razem z agentami NCIS Nickiem Torresem i Jessicą Knight dowiaduje się o planach ataku na największe na świecie międzynarodowe ćwiczenia marynarki wojennej RIMPAC u brzegów wyspy Oahu.

 • 2

  Ślepe zakręty

  +

  Załoga NCIS w trakcie prowadzonego śledztwa poznaje świat nielegalnych wyścigów ulicznych po tym, jak ciało sierżanta sztabowego Marines zostało znalezione na złomowisku. Z kolei Tennant obawia się, że Alex coś przed nią ukrywa, a Whistler martwi się przedstawieniem Lucy jej współpracownikom.

 • 3

  Fałszywy oficer

  +

  Tennant i załoga NCIS podejrzewają udział osób trzecich, kiedy badają sprawę śmiertelnego wypadku samochodowego z udziałem oficera marynarki, który okazuje się być oszustem. Tymczasem Whistler naraża się na niebezpieczeństwo, kiedy pod przykrywką próbuje odkryć prawdę na temat wypadku.

 • 4

  Pierwotny lęk

  +

  Kiedy ciało marynarza zostaje wyrzucone w zakazanym miejscu lokalnej religii, załoga NCIS korzysta z pomocy agenta specjalnego Pike'a z CGIS, żeby rozwikłać tę tajemnicę i złapać potencjalnego seryjnego mordercę na wyspie. Tymczasem Tennant poznaje nową dziewczynę Alexa.

 • 5

  Nagła śmierć

  +

  Załoga NCIS bada sprawę śmierci marynarza i wchodzi w konflikt z bezwzględną organizacją przestępczą z okolicy. Z kolei Lucy szuka nowego mieszkania.

 • 6

  Przypływy i odpływy

  +

  Kiedy kapral Marines umiera w morzu po wystawieniu na działanie fentanylu, załoga NCIS musi szybko znaleźć źródło, z którego pochodzi narkotyk. Tymczasem Alex rozmawia z rodzicami na temat rocznej przerwy, którą chce sobie zrobić, a Ernie dzieli się osobistym wyznaniem z Lucy.

 • 7

  Sztuka znikania

  +

  Po zaginięciu matki małego dziecka, zespół NCIS stara się ją odnaleźć. Wkrótce orientują się, że nie są jedynymi, którzy jej szukają.

 • 8

  Kurtyna w górę

  +

  Kiedy oficer marynarki zostaje zamordowany podczas pracy po godzinach w lokalnym teatrze, zespół NCIS korzysta z pomocy znajomej osoby, żeby ująć bezwzględnego międzynarodowego mordercę. Z kolei Kai zleca Whistler otwarcie śledztwa w sprawie dawnego przyjaciela, który zszedł na przestępczą drogę.

 • 9

  Desperacki krok

  +

  Kiedy komandor Chase zostaje porwana ze swojego domu przez żołnierza oskarżonego o zabójstwo, załoga NCIS musi działać szybko, żeby odnaleźć ją oraz podejrzanego.

 • 10

  Wschodzące słońce

  +

  Kiedy agent specjalny Pike zostaje napadnięty podczas tajnej akcji wewnątrz lokalnej japońskiej rodziny przestępczej, załoga musi znaleźć osobę odpowiedzialną za przygotowanie ataków. Tymczasem Kai wchodzi głębiej w śledztwo dotyczące dawnego przyjaciela, który stał się przestępcą.

  Na antenie
  Sobota 2 grudnia o 14.15
  1212
  na FX
 • 11

  Fałszywka doskonała

  +

  Tennant, Jimmy Palmer i Sam Hanna zostają zatrzymani przez kobietę, która twierdzi, że jest agentką CIA i domaga się od załogi informacji. Z kolei Jesse, Ernie, Whistler i Alden Parker dowiadują się o przybyciu na Hawaje osoby, która może być powiązana z kilkoma zagranicznymi zamachami.

 • 12

  Tarcza w górę

  +

  Gdy zamordowany zostaje kapitan elitarnego oddziału służb specjalnych, zespół NCIS znajduje podejrzanego w niespodziewanym miejscu.

  Na antenie
  Wtorek 28 listopada o 20.10
  1212
  na FX
  Na antenie
  Środa 29 listopada o 00.45
  1212
  na FX
 • 13

  Niewłaściwy cel

  +

  W następstwie wybuchu w wytwórni metamfetaminy, załoga NCIS odkrywa, że Kai stał się celem dla dawnego przyjaciela, który zszedł na przestępczą drogę i trzeba go zatrzymać. Tymczasem Lucy dostaje pierwszą dużą sprawę na pokładzie jej lotniskowca.

  Na antenie
  Środa 29 listopada o 20.10
  1212
  na FX
  Na antenie
  Czwartek 30 listopada o 01.05
  1212
  na FX
 • 14

  Cicha inwazja

  +

  Okoliczności morderstwa kapitana i jego żony wydają się podobne do wcześniejszej sprawy, więc zespół NCIS sprowadza do pomocy dawnego współpracownika, żeby ustalić, czy mają do czynienia z naśladowcą.

  Na antenie
  Czwartek 30 listopada o 20.10
  1212
  na FX
  Na antenie
  Piątek 1 grudnia o 00.45
  1212
  na FX
 • 15

  Dobry samarytanin

  +

  Kiedy dezerter z marynarki przypadkowo wychodzi z ukrycia, jego rodzina zostaje wzięta na cel. W efekcie członkowie NCIS oraz Charlie 1 zaczynają sprawdzać, kto ich ściga. Tymczasem Lucy zaskakuje załogę wcześniejszym powrotem na Hawaje z jej misji na morzu.

  Na antenie
  Piątek 1 grudnia o 20.10
  na FX
  Na antenie
  Sobota 2 grudnia o 02.05
  na FX
 • 16

  Więzy rodzinne

  +

  Kiedy zamieszkali na wyspie przedstawiciele marynarki padają ofiarą serii włamań do ich samochodów, zespół NCIS łączy te sprawy ze sobą i namierza niespodziewanego sprawcę. Z kolei Whistler ma problemy we współpracy z jednym ze śledczych, a Alex rozważa wybór uczelni.

  Na antenie
  Poniedziałek 4 grudnia o 20.10
  na FX
  Na antenie
  Wtorek 5 grudnia o 01.55
  na FX
 • 17

  Pieniądze to nie wszystko

  +

  Kapitan Milius wraca na Hawaje, kiedy załoga NCIS pracuje nad schwytaniem wyjątkowo niebezpiecznego przestępcy, poszukiwanego przez amerykański rząd. Pomocą służy im informator niepodobny do żadnego z wcześniejszych. Z kolei Tennant i Daniel reagują na przyjęcie Alexa przez Akademię Marynarki Wojennej.

  Na antenie
  Wtorek 5 grudnia o 20.10
  na FX
  Na antenie
  Środa 6 grudnia o 00.45
  na FX
 • 18

  Okruchy

  +

  Tennant przesłuchuje podejrzanego podczas transportowania go śmigłowcem, kiedy dochodzi do wypadku lotniczego. Agentka musi wykorzystać swoje umiejętności, żeby uratować siebie oraz pozostałych pasażerów.

  Na antenie
  Środa 6 grudnia o 20.10
  na FX
  Na antenie
  Czwartek 7 grudnia o 00.55
  na FX
 • 19

  Klaustrofobia

  +

  Po tajemniczej śmierci astronauty w trakcie tajnej symulacji warunków Marsa, załoga NCIS musi wysłać tam Erniego, żeby w pojedynkę zbadał sprawę.

  Na antenie
  Czwartek 7 grudnia o 20.10
  na FX
  Na antenie
  Piątek 8 grudnia o 00.45
  na FX
 • 20

  Nocna warta

  +

  Kiedy Lucy odbiera dziwny telefon podczas nocnego dyżuru od mężczyzny, który przyznaje się do morderstwa, zespół NCIS rusza na jego poszukiwania.

  Na antenie
  Piątek 8 grudnia o 20.10
  na FX
  Na antenie
  Sobota 9 grudnia o 01.35
  na FX
 • 21

  Po terminie

  +

  Odkrycie ciała byłego agenta MI6 doprowadza do wyjścia na jaw tajemnic z przeszłości Tennant. Agentka jest zmuszona zrobić wszystko co możliwe, żeby namierzyć sprawców.

  Na antenie
  Poniedziałek 11 grudnia o 20.10
  na FX
  Na antenie
  Wtorek 12 grudnia o 01.55
  na FX
 • 22

  Sądny dzień

  +

  Kiedy pojawia się osoba z przeszłości Jane w CIA, załoga NCIS szuka pomocy w nietypowym miejscu, żeby złapać zabójcę, który grozi zniszczeniem wszystkiego, co Tennant udało się zbudować.

  Na antenie
  Wtorek 12 grudnia o 20.10
  na FX
  Na antenie
  Środa 13 grudnia o 00.50
  na FX