Morderczynie

1616
Morderczynie

Opis

Karolina to młoda i ambitna policjantka, która usiłuje odnaleźć zaginionego ojca. Podczas pozornie błahej interwencji Karolina trafia na ofiarę morderstwa. Wkrótce sprawa zaginięcia ojca przybiera nieoczekiwany obrót.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Upał

  +

  Karolina jest młodą i ambitną policjantką, która usiłuje odnaleźć zaginionego od roku ojca, legendarnego warszawskiego policjanta. Podczas pewnej pozornie błahej interwencji Karolina trafia na ofiarę morderstwa.

 • 2

  Iskra

  +

  Sekcja zwłok potwierdza najgorsze przypuszczenia Karoliny. Razem z siostrą próbują poinformować matkę o odkryciu, ale nie są w stanie jej zlokalizować. Czyżby wiedziała o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać?

 • 3

  Krew

  +

  Irena zostaje aresztowana. Pobyt w więzieniu jest dla niej szokujący, spotyka się z wrogością współwięźniarek. Karolina, przekonana o niewinności matki, prowadzi prywatne śledztwo.

 • 4

  Rysa

  +

  Irenie udaje się zdobyć szacunek koleżanek z celi. Karolina i Michał próbują rozgryźć powiązania między podejrzanymi i podążają tropem pieniędzy ofiary. Karolina próbuje rozszyfrować notatnik ojca.

 • 5

  Cień

  +

  Współwięźniarki Ireny planują ucieczkę, ale pewna tragedia niweczy ich plany. Karolina ciężko znosi prawdę o ojcu i jest przekonana, że nie mógł on działać sam.

 • 6

  Lustro

  +

  Karolina jest dręczona poczuciem winy, gdy Michał walczy o życie w szpitalu. Dowiaduje się, że jej siostra wiedziała o wiele więcej o związku ich rodziców. Karolina konfrontuje się z podejrzanym w sprawie jej ojca.