La Brea

1212
© 2024 Universal Television LLC. All Rights Reserved.
La Brea

Opis

W drugim sezonie śledzimy dalsze losy rodziny Harrisów rozdzielonej przez czas i przestrzeń. Eve nadal tkwi 10 tysięcy lat przed naszą erą, szukając sposobu, by odnaleźć Josha, który przypadkowo przeniósł się do roku 1988. Nie wie jednak, że Gavin i Izzy cofnęli się do prehistorycznego Seattle i podejmują niebezpieczną wyprawę do ówczesnego Los Angeles, żeby znów być razem.

Odcinki

 • 1

  Nowy dzień

  +

  Próbując za wszelką cenę odnaleźć syna, Eve podąża tropem, który prowadzi ją do konfrontacji z bezwzględną prehistoryczną bandą. Gavin, Izzy i Ella wątpią, czy uda im się przetrwać 10 tysięcy lat przed naszą erą. Josh i Riley budzą się w nieznanych sobie czasach.

 • 2

  Jaskinia

  +

  Kiedy Gavin angażuje do pomocy swojego dziadka, żeby doprowadził go do zaginionej żony, Eve i Levi próbują się odnaleźć w przerażającej nowej rzeczywistości. W 1988 roku Josh i Riley odkrywają, że śledzi ich podejrzany mężczyzna, który wyjawia im tajemnice na temat powstających zapadlisk.

 • 3

  Wielka ucieczka

  +

  Po pełnym emocji ponownym spotkaniu Gavin i Eve podejmują śmiałą próbę ucieczki z rąk oprawców. Lucas prowadzi niebezpieczny atak na Fort, żeby odzyskać zapasy, których desperacko potrzebują jego przyjaciele.

 • 4

  Mgła

  +

  Kiedy mgła zasnuwa Polanę, Eve dowodzi obroną przed grupą napastników, ale wkrótce muszą zmierzyć się z kolejnym jeszcze straszniejszym zagrożeniem. W 1988 roku Josh i Riley ścigają kobietę, która może pomóc w zapobieżeniu nadciągającej katastrofie.

 • 5

  Skok

  +

  Eve, Gavin i inni próbują przejąć dostawę, dzięki której zyskają dostęp do tajemniczego Budynku, mogącego pomóc im w odnalezieniu sposobu na sprowadzenie Josha i Riley do domu. Tymczasem oni muszą działać szybko, żeby powstrzymać Caroline przed zmianą przyszłości.

 • 6

  Lazarus

  +

  Kiedy plan przeniknięcia do Budynku kończy się fiaskiem, Gavin staje twarzą w twarz z jego tajemniczym przywódcą. Eve, Levi, Sam i Izzy muszą polegać na dawnym wrogu, żeby przeprowadzić próbę odsieczy. W 1988 roku Josh i Riley dobrze się bawią, zanim dochodzi do zaskakującego zwrotu wydarzeń.

 • 7

  1988

  +

  Połączona rodzina Harrisów próbuje ratować Caroline i zapobiec powstawaniu zapadlisk, ale muszą się wkrótce zmierzyć z siłami, przez które znów mogą zostać rozdzieleni. Gdy życie Lucasa jest zagrożone, Ty podejmuje wyzwanie, by zdobyć lekarstwo dla przyjaciela.

 • 8

  Popłoch

  +

  Harrisowie znów cofają się 10 tysięcy lat przed naszą erą, żeby wgrać wirusa, który powstrzyma powstawanie zapadlisk, choć wiedzą, że tym samym uniemożliwiają sobie powrót do domu. Nietypowy przywódca atakuje Polanę, żeby zmierzyć się z nadciągającym prehistorycznym zagrożeniem.

 • 9

  Morderstwo na polanie

  +

  Kiedy zamordowany zostaje Ocaleniec, Lucas i Sam prowadzą pełne sporów śledztwo, żeby znaleźć zabójcę. Gavin angażuje się w misję ratowania żony przed spełnieniem się wizji, jaką miał na temat jej śmierci. Eve jest jednak coraz bliżej spotkania z przeznaczeniem.

 • 10

  Powrót

  +

  Bezwzględni wrogowie okupują Polanę, grożąc zabiciem Ocaleńca, jeśli ich żądania pewnego niespodziewanego przedmiotu nie zostaną spełnione. Gavin i Sam próbują podążyć z odsieczą wsparci przez dawnego znajomego, którego powrót niesie więcej pytań niż odpowiedzi.

 • 11

  Wesele

  +

  Gdy Polana i Fort jednoczą się, aby uczcić ślub Ty'a i Paary, pojawienie się kontrowersyjnego gościa grozi zakłóceniem uroczystości. Lucas zapoznaje Veronicę z zaskakującą strategią odkrycia dziwnych powiązań jej oprawcy z rokiem 10-tysięcznym przed naszą erą.

 • 12

  Rój

  +

  Eve i Gavin łączą siły z Jamesem, żeby dostać się do Budynku, uratować Ty'a i powstrzymać Kierę przed zniszczeniem ich jedynej drogi powrotnej do domu. Kiedy mordercza chmara budzi się pod Polaną, Veronica musi uratować Ellę, zanim zabije ją śmiercionośne żądło.

 • 13

  Podróż: część pierwsza

  +

  Gavin prowadzi rodzinę nową drogą do domu, ale każdy krok przybliża ich do spełnienia się wizji o śmierci Eve. Opuszczony przez wszystkich Levi dostaje szansę na odkupienie win, gdy dawny wróg proponuje mu układ.

 • 14

  Podróż: część druga

  +

  Gdy Gavin jest o krok od śmierci, Eve razem z rodziną podejmuje desperacką próbę naprawienia wszystkiego, ale niespodziewany zwrot wydarzeń grozi im wieczną rozłąką. Veronica wyjawia tajemnicę, która może zniszczyć jej relację z Lucasem.