Kości

Poniedziałek 08.00

1212
Kości

Kolejne emisje

 1. Niedziela 26 maja o 01.10

  Dentysta w rowie (Odcinek13 - S05)

 2. Niedziela 26 maja o 03.10

  Diabeł w szczegółach (Odcinek14 - S05)

 3. Niedziela 26 maja o 05.00

  Stażysta w piecu (Odcinek06 - S03)

Opis

Finałowa odsłona „Kości” potwierdza kreatywność twórców cyklu oraz zamyka wątki Brennan, Bootha i zespołu Instytutu Jeffersona/FBI, pozwalając wiernym fanom na pożegnanie się z serialem. W ostatnich dwunastu odcinkach pojawia się wiele niespodzianek, takich jak powrót najbardziej lubianych przez widownię bohaterów.

Odcinki

 • 1

  Nadzieja mimo horroru

  +

  Ostatnia odsłona „Kości” zaczyna się od momentu, w którym urwał się poprzedni sezon. Brennan została porwana przez byłego asystenta Zacka Addy'ego, a Booth i reszta zespołu rusza na jej poszukiwania. Uratowanie bohaterki jest jednak dopiero początkiem ich problemów.

 • 2

  Mózg bota

  +

  Znalezione zostaje ciało mężczyzny, który zajmował się tworzeniem botów. Ekipa musi stwierdzić, czy sztuczna inteligencja, będąca jego dziełem, została zaprogramowana, by go zabić. Tymczasem Bones szykuje specjalną niespodziankę dla wszystkich z okazji swoich czterdziestych urodzin.

 • 3

  Nowe sztuczki starych psów

  +

  Kiedy ciało staruszka zostaje odkryte na składowisku odpadów chemicznych, śledczy poznają dramat, jaki dotyka pensjonariuszy domu spokojnej starości. Praca nad sprawą prowokuje ich do rozmów o małżeństwie i dzieciach.

 • 4

  Cena przeszłości

  +

  Zespół bada przypadek morderstwa osoby z przeszłości Bootha i Brennan. Tymczasem Aubrey staje przed dylematem moralnym, kiedy powraca jego ojciec.

 • 5

  Korepetytor w bójce

  +

  Ginie korepetytor bogatych studentów. Ekipa przesłuchuje potencjalnych sprawców: od zawiedzionych rodziców po współlokatora ofiary, mającego przeszłość kryminalną. Tymczasem Bones jest niezadowolona z głosu, czytającego jej książkę i próbuje udowodnić, że mogłaby sama nagrać audiobook.

 • 6

  Skaza na pile

  +

  Poćwiartowane ciało mistrzyni golfowej, która została drwalką, prowadzi śledczych do świata zawodów w rąbaniu drewna. Booth i Brennan odkrywają szereg tajemnic, które mogły doprowadzić do zabójstwa, w tym zdradę małżeńską. Tymczasem Hodgins analizuje bakterie na kości jednej z dawnych ofiar, wierząc że doprowadzi do oczyszczenia z zarzutów Zacka Addy'ego.

 • 7

  Strach przed wynikiem

  +

  Kilka ciał związanych z dawnym oddziałem wojskowym Bootha pojawia się w okolicach Waszyngtonu. Bohater musi sięgnąć do swojej przeszłości i znaleźć zabójcę, zanim ten dopadnie jego. Ojciec ukrywa przed Brennan poważną operację, co zmusza ją do refleksji na temat zaufania i śmiertelności oraz zagrożeń, jakie płyną dla jej rodziny.

 • 8

  Żałoba i dziewczyna

  +

  Niedawna strata powoduje, że Booth i Brennan oddalają się od siebie, różnie przeżywając żałobę. Tymczasem z wizytą wpada dawny ukochany bohaterki.

 • 9

  Fucha w wyścigach

  +

  Kiedy młody mężczyzna ginie w strasznym wypadku w prasie do siana, Booth, Brennan i Aubrey wcielają się w ludzi ze świata wyścigów starych samochodów, żeby odkryć prawdę. Tymczasem doktor Gordon Wyatt powraca i pomaga Hodginsowi i Cam, gdy śledztwo w sprawie Gormogona utyka w ślepej uliczce.

 • 10

  Radioaktywne pantery na imprezie

  +

  Pełne oparzeń i stłuczeń ciało początkującego reżysera spada na przejeżdżający samochód. Zespół odwiedza dziwne lokalizacje i postacie, związane z jego filmem. Bones radzi się doktor Mayer na temat znaczenia pasji w pracy zawodowej. Booth pozwala Aubreyowi przejąć prowadzenie aktualnej sprawy.

 • 11

  Dzień z życia

  +

  Wątki głównych bohaterów zmierzają ku rozwiązaniu. Brennan zeznaje podczas procesu Zacka, Angela ma ważną nowinę, a Aubrey i Jessica podejmują decyzję na temat wspólnej przyszłości. Jednocześnie zespół dowiaduje się o ucieczce Kovaca. Booth stara się chronić siebie i swoich najbliższych przed najgroźniejszym z dotychczasowych planów mordercy.

 • 12

  Koniec końców

  +

  Kovac wciąż pozostaje nieuchwytny, a zespół instytutu próbuje go namierzyć. Po tym, jak Brennan wpada w kłopoty, reszta ekipy musi znaleźć zabójcę bez niej, wykorzystując wszystko, czego ich nauczyła. Kiedy wszystko wskazuje na to, że ktoś z zewnątrz zapewnia Kovacowi pomoc oraz kryjówkę, Booth i Brennan ruszają w pościg za nim.