Grey's Anatomy: Chirurdzy

Środa 22.00

1616
©2024 American Broadcasting Companies, Inc. All rights reserved.
Grey's Anatomy: Chirurdzy

Kolejne emisje

 1. Sobota 15 czerwca o 16.55

  Maratonu ciąg dalszy (Odcinek06 - S20)

 2. Środa 19 czerwca o 22.00

  Kiedyś była moja (Odcinek07 - S20)

 3. Sobota 22 czerwca o 16.55

  Kiedyś była moja (Odcinek07 - S20)

Opis

„Grey's Anatomy: Chirurdzy” obecnie zbliżający się do 20. sezonu, śledzi losy zespołu lekarzy ze szpitala Grey Sloan Memorial, którzy codziennie podejmują decyzje na granicy życia i śmierci. Szukają pocieszenia wśród siebie nawzajem, czasami znajdując coś więcej niż tylko przyjaźń. Wspólnie odkrywają, że ani medycyny – ani związków – nie da się zdefiniować zero-jedynkowo.

Odcinki

 • 1

  To był ledwo początek

  +

  Meredith na nowo rozważa swoje plany. Stażyści znajdują się w trudnym położeniu po śmierci pacjenta. Simone i Lucas przechodzą prawdziwy test na oddziale ratunkowym. Richard zwierza się Bailey. Na jaw wychodzą dalsze losy Teddy'ego.

 • 2

  Rodziny trzymaj się blisko

  +

  Bailey informuje stażystów, że muszą przejść przez dziesiątki podstawowych procedur, zanim ponownie zostaną dopuszczeni na blok operacyjny. Między Simone i Lucasem panuje niezręczna atmosfera. Amelia znajduje rozwiązanie zawiłego przypadku chirurgicznego.

 • 3

  Spacer brzegiem oceanu

  +

  Meredith i Amelia szukają funduszy na swoje badania. Amelia popada w konflikt z nowym współpracownikiem. Levi natyka się na znajomego z przeszłości. Owen doradza Winstonowi.

 • 4

  Czy mogę cię przytulić, skarbie?

  +

  Doktor Arizona Robbins powraca do szpitala Grey Sloan z powodu szczególnie skomplikowanego przypadku. Stażyści są przesłuchiwani w związku z wcześniej popełnionymi błędami, a Teddy z niecierpliwością czeka na powrót do pracy po tym, gdy obawy o jej własne zdrowie mijają.

 • 5

  Samotny jak nigdy

  +

  Gdy grupa studentów medycyny zostaje ranna w wyniku zawalenia się podłogi podczas imprezy „białych fartuchów”, w Grey Sloan wszyscy rzucają się na pomoc. Jo i Link muszą porozmawiać o przyszłości, a Jules konfrontuje Winstona w związku z jego postawą.

 • 6

  Maratonu ciąg dalszy

  +

  Mika i Teddy przyjmują pacjenta z pobliskiego zakładu karnego. Catherine sprzeciwia się planowi leczenia VIP-a opracowanemu przez Linka i Monicę, a Bailey stara się włączyć idee wellness do programu rezydentury.

  Na antenie
  Sobota 15 czerwca o 16.55
  1212
  na FX
 • 7

  Kiedyś była moja

  +

  Zaskakująco skomplikowany przypadek budzi w Simone bolesne wspomnienia. Jules i Blue zakładają się o wysoką stawkę o to, kto pierwszy uzupełni dziennik procedur. Richard nabiera podejrzeń, że Winston go unika.

  Na antenie
  Środa 19 czerwca o 22.00
  1212
  na FX
  Na antenie
  Sobota 22 czerwca o 16.55
  1212
  na FX
 • 8

  Krew, pot i łzy

  +

  W dzień wolny od pracy Owen i Teddy natrafiają na ranną osobę. Monica prosi Amelię o pomoc przy operacji młodego pacjenta. Stażyści uzupełniają swoje dzienniki zabiegów, co pozwala im wrócić na salę operacyjną.

  Na antenie
  Środa 26 czerwca o 22.00
  1212
  na FX
  Na antenie
  Sobota 29 czerwca o 16.55
  1212
  na FX
 • 9

  Noszę twoje serce

  +

  Gdy Amelia uświadamia sobie swoją sytuację, Teddy zachęca ją i Meredith do przyspieszenia badań nad chorobą Alzheimera w obawie, że Catherine się o nich dowie. Mika trafia w sam środek konfliktu między Linkiem i Jo. Lucas dostaje złe wieści.

  Na antenie
  Środa 3 lipca o 22.00
  1212
  na FX
  Na antenie
  Sobota 6 lipca o 16.55
  1212
  na FX
 • 10

  Do gołej ziemi

  +

  Pożary zagrażają okolicom Seattle, prowadząc do lawiny pacjentów i konieczności wdrażania procedur alarmowych. Lekarze zmagają się z nadmiarem pacjentów na ostrym dyżurze, skomplikowanymi operacjami i osobistym stresem. Meredith podejmuje nieprzemyślaną decyzję, której nie sposób cofnąć.

  Na antenie
  Środa 10 lipca o 22.00
  1212
  na FX