Gotowe na wszystko

1212
©American Broadcasting Companies. All rights reserved.
Gotowe na wszystko

Opis

Pełen dowcipu i dramatycznych zwrotów, kultowy serial o mieszkających na przedmieściach przyjaciółkach, których idealne otoczenie kryje w sobie mroczne historie rodem z kryminałów.

Odcinki

 • 1

  Sekrety, których nie chcę poznać

  +

  Susan, Gaby, Bree, Lynette i Carlos pozbywają się ciała ojczyma Gaby. Obiecują sobie przy tym, że dochowają wspólnej tajemnicy. Susan nie radzi sobie z sekretem, przez co oddala się od przyjaciółek. Carlos ma wyrzuty sumienia, w związku z czym postanawia porozmawiać z osobą duchowną. Lynette i Tom zmagają się z kolejnymi problemami, związanymi z rozpadem ich małżeństwa. Bree musi zachować wyjątkową ostrożność podczas spotkań z detektywem Chuckiem Vancem. Tymczasem na Wisteria Lane pojawia się nowy sąsiad, a Renee postanawia go uwieść.

 • 2

  Tworzenie więzi

  +

  Bree otrzymuje anonim, podobny do tego, który przed laty dostała jej przyjaciółka, Mary Alice Young. Susan wciąż nie radzi sobie z poczuciem winy, co daje o sobie znać w niekonwencjonalny sposób. Stres wpływa na pożycie małżeńskie Carlosa, a Gabi stara się mu pomóc. Tom wyprowadza się z domu, przez co nie potrafi niczego odmówić swoim dzieciom. Renee stara się za wszelką cenę poderwać Bena.

 • 3

  Rewizja świata

  +

  Mike zaczyna podejrzewać Susan o romans z Carlosem – przyjaciele, których połączyły wyrzuty sumienia, spędzają ze sobą wyjątkowo dużo czasu. Bree wydaje się, że jej chłopak, detektyw Chuck Vance, może potajemnie ją sprawdzać. Do Lynette przyjeżdża jej siostra i oznajmia, że wychodzi za mąż. Po tym, jak prosi Renee o pomoc jego córce w zakupie pierwszego stanika, Lee obawia się, że Jenny zaczyna bardziej lgnąć do Renee i oddalać się od niego.

 • 4

  Trudna szkoła życia

  +

  Gaby nie przestrzega reguł ustalonych w szkole Juanity. Bree odkrywa, że biznes jej córki – Danielle, nie jest wcale tak zdrowy, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Tymczasem Lynette zaczyna podejrzewać, że Tom umawia się już na randki z innymi kobietami. Natomiast Susan, dręczona wyrzutami sumienia po zabiciu ojczyma Gaby, zapisuje się na zajęcia artystyczne, prowadzone przez niebanalnego Andre Zellera.

 • 5

  Sztuka tworzenia sztuki

  +

  Susan czuje się zawstydzona, ale stara się dostosować, gdy jej nauczyciel malarstwa, Andre Zeller (Miguel Ferrer), prosi swoich uczniów o przyjście na zajęcia bez ubrania. Bree chce zagłuszyć swoje wyrzuty sumienia i zaczyna gotować w stołówce dla bezdomnych. Jednakże jej wykwintna kuchnia przyciąga całkiem odmienną klientelę. Gabrielle zostaje bez pomocy w przygotowaniach do szkolnej imprezy, ponieważ jej niefrasobliwe podejście do swojej nowej roli – przewodniczącej komitetu rodzicielskiego, obraża innych rodziców ochotników. Tymczasem Renee pomaga opornej Lynette powrócić do świata randek, zabierając ją do baru dla singli, a Carlos sięga dna,...

 • 6

  Lament czarownicy

  +

  Kiedy okazuje się, że nowa inwestycja Bena rozpocznie się od zrobienia wykopu pod fundament w miejscu, gdzie przyjaciółki pochowały ciało ojczyma Gaby, Bree, Gabrielle i Lynette muszą podjąć próbę ekshumacji zwłok. Tymczasem Andre, nauczyciel malarstwa Susan, mianuje ją swoją stażystką. Radość nie trwa długo, ponieważ bardzo szybko okazuje się, że jej nowe obowiązki mają niewiele wspólnego ze sztuką. Nowa dziewczyna Toma (gościnnie Andrea Parker), proponuje Penny uszycie dla niej kostiumu na Halloween.

 • 7

  Zawsze pod kontrolą

  +

  Bree jest zaskoczona, kiedy na jaw wychodzi, kto wykopał ciało ojczyma Gaby. Zazdrość pokazuje swoje wstrętne oblicze, gdy Lynette zaczyna opowiadać córce kłamstwa na temat nowej dziewczyny Toma. Chcąc wyznaczyć ich w testamencie na opiekunów prawnych Juanity i Celii, Gaby i Carlos muszą przekonać Lee i Boba, że ich córki nie są takim złym nasieniem jak kiedyś. Tymczasem Susan desperacko poszukuje swojego wewnętrznego ja, by dowiedzieć się, co ją inspiruje, stać się lepszą artystką i zrobić wrażenie na jej wymagającym nauczycielu.

 • 8

  Podejrzenia

  +

  Detektyw Chuck Vance zaczyna nękać Bree, ponieważ rosną jego podejrzenia, że kobieta może być zmieszana w zniknięcie Alejandra. Po tym, jak wykorzystuje morderstwo ojczyma Gaby jako inspirację do swoich prac, Susan musi znaleźć sposób, by z wdziękiem odmówić swojemu nauczycielowi, który namawia ją do wystawienia oraz sprzedaży jej obrazów podczas wernisażu w galerii. Gdy problem Carlosa z nadużywaniem alkoholu czyni go niezdolnym do pracy, Gaby udaje się do biura, usiłując nie dopuścić do utraty wartego wiele milionów klienta. Z okazji 22 rocznicy ślubu, Lynette wymyśla plan jak uratować swoje małżeństwo z Tomem.

 • 9

  Kojarzenie faktów

  +

  Gaby, Susan i Lynette zaczynają panikować, gdy detektyw Vance wzywa każdą z nich z osobna na przesłuchanie odnośnie zniknięcia i prawdopodobnego zamordowania Alejandra. Tymczasem Bree popada w rozpacz, gdy przyjaciółki się od niej odsuwają, obwiniając ją o zlekceważenie Chucka i narażenie ich na jego zemstę. Lynette prosi Toma o przysługę, która może zrujnować jego związek z Jane, a Susan ma szansę stać się prawdziwą artystką.

 • 10

  Nic do dodania

  +

  Z pistoletem u boku, Bree przygotowuje się do samobójstwa. Z niespodziewaną pomocą przychodzi jej Renee. Gaby podejrzewa, że Carlosowi zagraża niebezpieczeństwo, po tym jak zamordowany zostaje detektyw Chuck. Susan rozważa wyjazd do Nowego Jorku z Mikem czy bez Mike’a. Tom angażuje się w pomoc Lynette po tym, jak kobieta wyznaje mu prawdę na temat morderstwa.

 • 11

  Subiektywna prawda

  +

  Ponieważ Carlos wciąż przebywa na odwyku, Gaby prosi Lynette o pomoc w namówieniu dużego formatu klienta do podpisania umowy z firmą jej męża. Renee przekonuje Bree do wyjścia z domu i rozerwania się w barze. Usiłując złagodzić poczucie winy, Susan składa potajemną wizytę rodzinie Alejandra, chcąc zobaczyć, jak sobie radzą od jego zniknięcia. Natomiast Mike odkrywa pewne nieścisłości w budowlanym projekcie Bena.

 • 12

  Co dobrego w byciu dobrym

  +

  Bree traci kontrolę nad własnym życiem. Kobieta nadużywa alkoholu i uprawia seks z przypadkowymi mężczyznami poznanymi w barze. Tymczasem Lynette postanawia zrobić krok na przód i umawia się na randkę… z fryzjerem Renee. Obecna żona Alejandra podejrzewa, że dzieje się coś złego i doprowadza do konfrontacji z Susan. Gaby odkrywa, że przybrana córka Alejandra była również molestowana przez tego pożałowania godnego człowieka. Natomiast Ben zaplanował coś specjalnego dla Renee.

 • 13

  To nazywasz miłością?

  +

  Susan jest w szoku, gdy jej córka Julie przyjeżdża z wizytą i jak się okazuje, jest w szóstym miesiącu ciąży. Tymczasem uzależnienie alkoholu i rozwiązłość nadal dominują w życiu Bree, prowadząc do dalszego upadku. Pierwsze zbliżenie Lynette z mężczyzną, po wieloletnim małżeństwie z Tomem, kończy się bez fajerwerków. Natomiast usiłowania Gaby, by uspokoić Juanitę, która nie dostała walentynki od chłopaka, który jej się podoba, przynoszą odwrotny skutek.

 • 14

  Znikaj z mojego życia

  +

  Susan jest w szoku, gdy jej córka Julie przyjeżdża z wizytą i jak się okazuje, jest w szóstym miesiącu ciąży. Tymczasem uzależnienie alkoholu i rozwiązłość nadal dominują w życiu Bree, prowadząc do dalszego upadku. Pierwsze zbliżenie Lynette z mężczyzną, po wieloletnim małżeństwie z Tomem, kończy się bez fajerwerków. Natomiast usiłowania Gaby, by uspokoić Juanitę, która nie dostała walentynki od chłopaka, który jej się podoba, przynoszą odwrotny skutek.

 • 15

  Ona mnie potrzebuje

  +

  Susan oznajmia Porterowi, że urządzi pokój dla dziecka i będzie opiekować się córką jego i Julie po tym, jak Lynette zdecydowanie oświadcza swojemu synowi, że nie ma zamiaru pomagać w wychowywaniu swojej przyszłej wnuczki. Orson przekonuje Bree, żeby z nim wyjechała i zamieszkała na wsi w stanie Maine – i może nigdy nie wróciła już na Wisteria Lane. Karen błaga Gaby, żeby nic nie mówiła Royowi na temat jej stanu. A jako że dobre uczynki nie zawsze zostają nagrodzone, po tym, jak spłaca długi Bena u lichwiarza, oprych postanawia zniszczyć życie Renee.

 • 16

  Z pewnością

  +

  Susan przekonuje Mike’a, żeby poszedł na policję, gdy odkrywa, że lichwiarz Bena chce go dopaść. Gaby ma słuszne powody do niepokoju po tym, jak Carlos zaczyna się dziwnie zachowywać pierwszego dnia po powrocie do pracy. Dziewczyna Toma, Jane, zasuwa Lynette bombę podczas przyjęcia urodzinowego Penny. Pani McCluskey, która choruje na nieuleczalnego raka, prosi Bree, żeby pomogła jej ze sobą skończyć.

 • 17

  Kobiety i pogrzeb

  +

  W dniu pogrzebu jednego z najbardziej lubianych mieszkańców Wisteria Lane, każda z przyjaciółek wspomina swoją historię związaną ze zmarłym. Okazuje się, że nieboszczyk miał istotny wpływ na życie każdej z nich. Tymczasem wierząc, że śledztwo zakończyło się wraz ze śmiercią Chucka Vance’a, Bree jest zaskoczona, kiedy dostaje wezwanie na przesłuchanie w sprawie śmierci ojczyma Gaby.

 • 18

  Lada chwila

  +

  Julie zaczyna się martwić umiejętnościami wychowawczymi Susan, gdy ta pozwala robić MJowi cokolwiek mu się podoba. Carlos rezygnuje ze swojej dobrze płatnej pracy, wskutek czego Gaby stara o intratną posadę, żeby móc utrzymać swój ekstrawagancki styl życia. Bree podejrzewa Andrew o nieczyste intencje, gdy ten oświadcza, że się żeni. Lynette wprowadza w czyn swój plan, w nadziei na odzyskanie Toma. Ben w końcu oświadcza się Renee.

 • 19

  Nic nie jest pewne

  +

  Susan odkrywa, że Mike przez lata ukrywał przed nią pewną tajemnicę. Bree stara się zatrudnić wysokiej klasy adwokata, gdy staje się główną podejrzaną o zamordowanie ojczyma Gaby. Gaby odkrywa seksowny sposób na zarobienie większej prowizji w swojej nowej pracy jako osobisty doradca ds. zakupów. Lynette nadal stara się odzyskać Toma, ale jego dziewczyna Jane robi wszystko, co w swojej mocy, żeby doprowadzić do rozwodu tych dwojga.

 • 20

  Bezsilność

  +

  Ponieważ nie ma już Mike’a, Susan usiłuje sama zbudować dla MJa pojazd do szkolnego wyścigu mydelniczek. Adwokat Bree, Trip, dowiaduje się o jej pijackich, jednonocnych przygodach z przeszłości, które mogą mieć duży wpływ na przebieg rozprawy sądowej. Lynette robi wszystko, aby doprowadzić do negatywnych tarć między Tomem i jego dziewczyną, flirtując z jego szefem i skłaniając go do zarzucenia jej męża dodatkową pracą. Gaby jest wściekła na Carlosa, gdy ten usiłuje podkraść jedną z jej bogatych klientek (Doris Roberts) i namówić ją do wsparcia jego nowo utworzonej organizacji charytatywnej. Natomiast Renee odkrywa, że Ben ukrywa przed nią sekret...

 • 21

  Wszyscy się dowiedzą

  +

  Wraz ze zbliżającym się terminem rozprawy, Bree coraz bardziej zakochuje się w swoim adwokacie. Susan zaczyna się niepokoić, gdy Julie wyraża zwątpienie w zapewnienia Portera o tym, że chce być prawdziwym ojcem dla ich nienarodzonej córeczki. W miarę jak Tom jest coraz bliżej przeniesienia do pracy w Indiach – dzięki Lynette – ona zaczyna mieć wątpliwości i próbuje przekonać jego szefa do odwołania kontraktu. Tymczasem panie są zszokowane nonszalanckim podejściem Gaby, podczas gdy Bree czeka proces i wzięcie na siebie ciężaru winy Carlosa za zamordowanie Alejandra.

 • 22

  Moja wina

  +

  Trip błaga Bree, żeby mu powiedziała, co naprawdę wydarzyło się w noc zamordowania Alejandra, w miarę jak jej proces przybiera zły obrót i wygląda na to, że zostanie skazana. Gaby stara się wymyślić rozwiązanie, które zdejmie ciężar z pleców Bree. Susan próbuje utrzymać sprzedaż swojego domu w tajemnicy dopóki nie nadejdzie odpowiednia pora, by zwierzyć się przyjaciółkom. Wszystkie panie zgadzają się opiekować panią McCluskey, gdy dowiadują się, że ta chce umrzeć z godnością we własnym domu. Natomiast Renee jest zszokowana dowiadując się, że Ben został aresztowany i wylądował w więzieniu.

 • 23

  Koniec

  +

  Katherine Mayfair (Dana Delany) powraca na Wisteria Lane i oferuje Lynette intrygującą pracę, która może zagrozić jej widokom na pogodzenie się z Tomem. Nadchodzi dzień ślubu Renee, a Susan nie wie co ma robić, gdy Julie zaczyna rodzić w najmniej odpowiednim momencie.