CSI: Vegas

1212
© 2022 ViacomCBS All Rights Reserved
CSI: Vegas

Opis

Laboratorium kryminalistyki w Las Vegas rozpoczyna nowy rozdział. Kiedy pod znakiem zapytania staje jego dorobek oraz przyszłość, nowy zespół błyskotliwych śledczych na czele z Maxine Roby zwraca się o pomoc do starych przyjaciół: Gila Grissoma i Sary Sidle. Ich połączone siły pozwolą wykorzystać najnowsze zdobycze nauki, aby znów zaprowadzić porządek w Mieście Grzechu.

Odcinki

 • 1

  Odeszła

  +

  CSI bada sprawę zabójstwa seksualnej dominy, której ciało znaleziono niedaleko jej tajnego miejsca schadzek.

 • 2

  Malowany człowiek

  +

  Kiedy w Mieście Grzechu przychodzi Halloween, śledczy badają sprawę przerażającego manekina w popularnym gabinecie strachów, który okazuje się prawdziwym ciałem zmarłego. Catherine prosi o pomoc Folsoma w odnalezieniu jej znajomej, która zaginęła.

 • 3

  Historia jednej broni

  +

  CSI wszczyna śledztwo, kiedy grupa nastolatków odkrywa ciało kobiety za kierownicą samochodu pozostawionego w opuszczonym miasteczku w stanie Nevada.

 • 4

  Koala

  +

  Kiedy trzech zamaskowanych napastników włamuje się do domu i morduje całą rodzinę, w tym kobietę w ciąży, śledczy z CSI zostają wezwani na miejsce zbrodni. Catherine prowadzi zespół w pełnej emocji sprawie, która wzmacnia w niej tęsknotę za dawno niewidzianą córką, Lindsey.

 • 5

  Narażeni na niebezpieczeństwo

  +

  Po tym jak zaczynają chorować wszyscy goście bankietu na rzecz miejscowego uniwersytetu, załoga CSI rozpoczyna śledztwo. Tymczasem Catherine prosi współlokatorkę Grace o pomoc w odnalezieniu wskazówek na temat jej zaginięcia.

 • 6

  Oto problem

  +

  Max prowadzi wraz z zespołem śledztwo w sprawie śmierci renomowanego kucharza nagrodzonego gwiazdkami Michelin, którego wiszące ciało zostało znalezione w chłodni jego restauracji.

 • 7

  Spaleni

  +

  Tajemniczy ślad wielkiego stworzenia odkryty niedaleko miejsca zbrodni stanowi zagwozdkę dla zespołu CSI, który stara się ustalić, kim lub czym był zabójca ojca z synem.

 • 8

  Śladem Grace

  +

  Frustracja Catherine sięga zenitu, kiedy główny podejrzany w sprawie zniknięcia Grace zostaje zamordowany. Zespół wykorzystuje wszystkie swoje umiejętności, żeby odkryć, kto go zabił oraz czy jego śmierć może ich doprowadzić do Grace.

 • 9

  W białym pokoju

  +

  Kiedy znalezione zostają ciała dwojga miłośników dziewiętnastowiecznych romansów, zespół CSI odkrywa szokujące związki obu morderstw z ich wcześniejszymi śledztwami.

 • 10

  Obserwujący

  +

  Podczas imprezy zorganizowanej przez influencera mediów społecznościowych dochodzi do brutalnego morderstwa jednej z zaproszonych gwiazd. Chris Park staje na czele zespołu CSI, bo jego poboczne zajęcie czyni go szczególnie dobrze wykwalifikowanym do poprowadzenia śledztwa.

 • 11

  Świecidełko

  +

  Kiedy mały, niemy chłopiec zostaje znaleziony w garażu obcej osoby, zespół śledczych szuka jego zaginionej matki. Z kolei Max otrzymuje dziwny list zapisany srebrnym tuszem i pełen symboli, które Folsom i Allie rozpoznają z wcześniejszych miejsc zbrodni.

 • 12

  Gdy opadnie kurz

  +

  Wolny dzień Catherine spędzany z jej wnuczką zostaje przerwany, kiedy ofiara ataku budzi się po czterech latach ze śpiączki i okazuje się, że pamięta szczegóły nocy, podczas której zginęła jej siostra.

 • 13

  Kości

  +

  Zespół śledczych bada sprawę śmierci archeologa, którego szkielet znaleziono niedaleko miejsca przełomowego odkrycia pozostałości po dawnej cywilizacji. Z kolei Max namierza kolejną tajemniczą wiadomość zapisaną charakterystycznym srebrnym tuszem, po tym jak cierpiąca psychicznie kobieta zabija jej napastnika.

 • 14

  Do trzech razy sztuka

  +

  CSI prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci uczestnika konkursu w jedzeniu wyczynowym. Z kolei Chavez i Allie wspólnie starają się dowieść, skąd pochodzą tajemnicze wiadomości pisane srebrnym tuszem.

 • 15

  Popioły, popioły

  +

  Napisany srebrnym tuszem liścik z groźbą śmierci wobec Maxine Roby zostaje znaleziony w laboratorium CSI. Cały zespół stara się dowiedzieć, kto stoi za tymi wiadomościami i w jaki sposób są one powiązane z innymi przypadkami morderstw.

 • 16

  Wszyscy upadamy

  +

  Życie lekarki sądowej Sonii jest zagrożone, kiedy zostaje wystawiona na działanie zagadkowej trucizny. Załoga CSI stara się czym prędzej znaleźć antidotum oraz piszącego srebrnym tuszem mordercę, który ewidentnie wziął na cel pracowników laboratorium kryminalistycznego. Tymczasem były mąż Max, Daniel, powraca aby się upewnić, że ona i jej syn są bezpieczni.

 • 17

  Obietnica

  +

  Kiedy ciało dziewczyny zamordowanej ponad 40 lat temu zostaje znalezione na dnie jeziora Mead, Max Roby składa obietnicę jej matce, Raquel Williams, że załoga CSI w końcu przywróci sprawiedliwość jej córce.

 • 18

  Pęknięcie

  +

  Śledczy z CSI badają sprawę bomby, która eksplodowała podczas balu maskowego dla bogatych inwestorów w miejscu budowy nowego kasyna.

 • 19

  Martwe wspomnienia

  +

  Gene Farrow, niesłusznie oskarżony kiedyś o morderstwo, zjawia się w laboratorium kryminalistycznym w zakrwawionym ubraniu i z tasakiem w ręku, mówiąc że szuka Allie Rajan. Zespół CSI musi sprawdzić jego dziwaczną opowieść o makabrycznej imprezie, która skończyła się koszmarem.

 • 20

  Niebezpieczna gra

  +

  Załoga CSI prowadzi sprawę ambitnego dziennikarza śledczego, którego ciało znaleziono w przetwórni orzeszków. Tymczasem w laboratorium wszyscy emocjonują się, kogo Max awansuje na kierownika dziennej zmiany.

 • 21

  Ostatnie słowa

  +

  CSI bada przypadek morderstwa, które dotyczy bezpośrednio Folsoma. Zmuszony do wyłączenia się ze śledztwa, pracuje na własną rękę, prosząc o pomoc Treya. Z obawy, że Folsom zrobi coś, czego będzie żałował, kiedy sam dopadnie zabójcę, członkowie załogi muszą się pospieszyć, żeby rozwiązać sprawę jako pierwsi.