Chicago Med

1212
© 2022 Universal Television LLC. All Rights Reserved.
Chicago Med

Opis

Najlepsi medycy z Chicago wracają w ósmym sezonie. Halstead będzie walczył z brakami w dostawach, Charles pozostanie na czele opieki psychiatrycznej, Goodwin zadba o jakość leczenia mimo oszczędności, Choi wróci po postrzeleniu przez pacjenta, Archer przejmie oddział ratunkowy, Marcel dostanie nową rolę w zespole transplantologii, a Asher zorganizuje pilną opiekę ginekologiczną.

Odcinki

 • 1

  Od czego zacząć liczyć straty

  +

  Po pożarze w mieszkaniu Willa, Crockett, Ethan i Archer wspólnie starają się uratować życie ocalonych ofiar. Charles i nowa w zespole Nellie starają się pomóc pacjentowi, zmagającemu się z zaburzeniami paranoidalnymi. Dylan musi podjąć życiową decyzję.

 • 2

  Między młotem a kowadłem

  +

  Przerwanie łańcuchów dostaw dramatycznie wpływa na działanie szpitala, wywołując konflikt Crocketta i Kaia, nowego rezydenta chirurgii, z pozostałymi lekarzami. Maggie zdradza coś Benowi. Ethan i Archer pomagają pacjentowi, cierpiącemu na stwardnienie zanikowe boczne.

 • 3

  Zwycięska bitwa i przegrana wojna

  +

  Charles i Nellie spierają się o sposób leczenia pacjenta z zaburzeniami paranoidalnymi. Ethan zajmuje się ciężarną znajomą Hannah z dawnych lat. Crockett i Vanessa pomagają mężczyźnie, który potrzebuje ryzykownego zabiegu neurochirurgicznego.

 • 4

  Jabłko pada niedaleko od nauczyciela

  +

  Kiedy pociąg metra wypada z torów, Crockett zgłasza się do pomocy ofiarom. Vanessa i Will muszą zdecydować, czy są gotowi zaryzykować swoje miejsca pracy dla ratowania pacjenta. Hannah i Archer spierają się o ciężarną pacjentkę.

 • 5

  W takim świecie żyjemy

  +

  Skutki przerwania łańcuchów dostaw nadal wpływają na działanie oddziału ratunkowego, gdy znów pojawia się diler narkotyków Vanessy. Jedna z ofiar niedawnej katastrofy pociągu wymaga transplantacji, co zmusza Crocketta do improwizowania. Charles i Nellie pomagają pacjentowi z amnezją.

 • 6

  Mama ostrzegała przed takimi dniami

  +

  Crockett musi się przyzwyczaić do niespodziewanej sławy po tym, jak pomaga Willowi w leczeniu właściciela miejscowej restauracji. Ethan, Charles i Goodwin wspierają świeżo upieczoną matkę, która martwi się, że zrobiła krzywdę swojemu dziecku. Maggie i Vanessa spierają się z pacjentem, który nie chce czekać z powrotem do pracy.

 • 7

  Szata zdobi człowieka, a może nie

  +

  W szpitalu zaczyna brakować fartuchów, co zmusza personel do improwizacji. Życie syna Archera jest zagrożone. Crockett i Charles pomagają pacjentowi z przeszczepioną nerką, który doświadcza psychozy. Hannah i Will zbliżają się do siebie.

 • 8

  Wszyscy toczą walkę, o której nie masz pojęcia

  +

  Will, Crockett i nowy rezydent Justin Lieu próbują doprowadzić do zamiany organów do przeszczepienia. Hannah i Nellie pomagają ofierze napaści seksualnej. Ethan i Archer leczą pacjenta, którego przypadek może zdemaskować błąd innego lekarza. Grant i Maggie wspominają dawne czasy.

 • 9

  To może być początek czegoś nowego

  +

  Will ma nadzieję, że Crockett i nowo ufundowana druga sala operacyjna pomoże w uratowaniu jego pacjenta. Charles stara się wesprzeć zagubionego staruszka, który opłakuje śmierć swojej sympatii ze szkoły średniej. Gdy zbliża się dzień ich ślubu, Ethan i April spotykają na swojej drodze kilka przeszkód.

 • 10

  Drobna zmiana może ci dobrze zrobić

  +

  Charles i Nellie pomagają starszej pacjentce i jej opóźnionemu w rozwoju wnukowi. Will leczy licealistę, trenującego pływanie, który cierpi na chorobę serca. Crockett rozważa wykorzystanie drugiej sali operacyjnej do przeprowadzenia zabiegu. Hannah i doktor Justin Lieu szukają w lesie ciężarnej żony pacjenta, która zaginęła w lesie.

 • 11

  Jest jak jest, póki jest

  +

  Crockett i Charles leczą kolegę Justina z siłowni. Maggie i Will pomagają podejrzanemu o napad i zabójstwo. Hannah i Archer korzystają z nowego programu do walki z nadużywaniem leków opioidowych, opartego o sztuczną inteligencję.

 • 12

  Każdy wie, co mówią o domysłach

  +

  Goodwin, Maggie i Marcel pomagają ofiarom wypadku samochodowego. Halstead ma problem z postawieniem diagnozy pacjentowi, który cierpi na ataki. Asher i Archer wchodzą w konflikt z Jackiem Daytonem.

 • 13

  Zły wiatr nikomu nie sprzyja

  +

  Gwałtowna burza wstrząsa Chicago. Halstead zachęca doktor Grace Song, żeby zadziałała wbrew ustalonym przez nią wynikom, kierując się dobrem ich chorego. Asher spieszy do szpitala, żeby pomóc ciężarnej pacjentce Archera. Maggie nie potrafi się pozbyć obaw o Bena.

 • 14

  Kiedy jasne strony są jedyną nadzieją

  +

  Crockett przeprowadza skomplikowaną operację, żeby ratować pokiereszowaną rękę pracownika budowy. Charles i Goodwin wchodzą w spór, kiedy przedłużają się negocjacje między administracją a związkiem zawodowym personelu porządkowego. Hannah walczy o to, żeby matka mogła być razem ze swoim nowo narodzonym dzieckiem.

 • 15

  Czasem trzeba przekroczyć granicę

  +

  Szpital ogarnia chaos, kiedy sprzątający ogłaszają strajk. Marcel leczy dziewczynkę, która została ranna na farmie swojej rodziny. Pacjent Charlesa i Cuevas, cierpiący na schizofrenię, wraca do szpitala. Archer znajduje ciało obce w żołądku pacjentki.

 • 16

  Pierwsze wrażenie bywa mylne

  +

  Will i Nellie starają się zdiagnozować pacjenta z rzadką chorobą. Strażacy i pracownicy szpitala próbują uwolnić ogarniętego paranoją ojca, który utknął w pracowni rezonansu magnetycznego. Pewność siebie Tanaki-Reeda zostaje wystawiona na próbę.

 • 17

  Trzeba wiedzieć, kiedy spasować

  +

  Ekipa dokumentalistów odwiedza szpital, żeby nagrać przełomową operację Crocketta i Abramsa. Archer nie chce szukać pomocy mimo problemów z nerkami, chociaż personel nie ustaje w staraniach. Will odkrywa uczucia do jednej ze współpracownic.

 • 18

  Złe przeczucia

  +

  Doktor Grace Song uruchamia swój pilotażowy program odświeżenia oddziału ratunkowego pod kątem technologicznym. Gdy z jego zdrowiem jest coraz gorzej, Archer spiera się z Charlesem o pacjenta, symulującego paraliż. Hannah pomaga ciężarnej kobiecie z wadą serca.

 • 19

  Look Closely and You Might Hear the Truth

  +

  Los szpitala zależy od głosu członka zarządu, który nie może go oddać. Archer pomaga matce, cierpiącej na rzadkie schorzenie komórek macierzystych, gdy Hannah zajmuje się ciężarną córką kobiety. Do Charlesa trafia pacjent ze schizofrenią, mający poważną wadę słuchu.

 • 20

  Czuć już powiew zmian

  +

  Maggie spiera się z Charlesem o pacjenta, który nie ufa szpitalom. Marcel i Halstead walczą z nowymi wytycznymi leczenia, żeby ratować chorego na nowotwór. Asher i Archer wyciągają zaskakujące wyznania od niespodziewających się niczego pacjentów.

 • 21

  Może to już czas coś zmienić

  +

  Kiedy Jack Dayton przygotowuje uruchomienie nowoczesnej sali operacyjnej, Marcel i Grace odnajdują dane, które mogą storpedować jego plany. Charles pomaga pacjentowi ze schizofrenią, który denerwuje się balem maturalnym. Asher wchodzi w spór z Abramsem, kiedy jej pacjentką zostaje jego żona.

 • 22

  Czy zamknięcie jednych drzwi otwiera kolejne?

  +

  Szokujące informacje zagrażają zabiegowi Jacka Daytona oraz przyszłości jego sali operacyjnej. Archer działa na własną rękę, żeby ratować pacjenta w potrzebie. Maggie zaczyna wątpić w swoją przyszłość w szpitalu.