Castle

1212
Castle

Opis

W siódmym sezonie Castle odnajduje się po tym, jak nie dotarł na swój ślub z Beckett i zniknął na całe dwa miesiące. Nie pamiętając nic z całego tego okresu, zaczyna się obawiać, że prawda o wydarzeniach, które miały wtedy miejsce, wyjdzie na jaw i stanie się problemem dla obojga nowożeńców.

Odcinki

 • 1

  XY

  +

  tytul: XY;l 12; Po zaliczeniu egzaminu na kapitana w finale siódmej serii Beckett otrzymuje niespodziewaną propozycję startu w wyborach do stanowego senatu. Kiedy tajemniczy telefon od nieznajomego rozpoczyna łańcuch wybuchowych zdarzeń, okazuje się, że każda historia ma swoje dwie strony. W pierwszej części wyjątkowego, podwójnego odcinka, poznajemy wersję Castle'a, szukającego Beckett.

 • 2

  XX

  +

  tytul: XX; 12; W drugiej części premierowego odcinka sezonu ósmego oglądamy nagłe zniknięcie Beckett z jej perspektywy. Po odebraniu ostrzeżenia od kogoś z jej przeszłości, bohaterka musi stanąć do walki o życie, kiedy staje się celem gangu najemników. Kiedy Castle bada przyczynę ucieczki żony, ona sama stara się dociec, kto chce jej śmierci, zanim winny dopnie swojego celu.

 • 3

  Mord na uczelni

  +

  tytul: Mord na Uczelni; 12; Kiedy członek bractwa akademickiego miejscowej uczelni zostaje brutalnie zamordowany, Castle musi wcielić się w rolę wykładowcy, żeby wejść do świata, w którym obracała się ofiara. Wkrótce razem z Beckett odkrywają, że za pozorną beztroską studenckiego życia kryją się mroczne sekrety, których uniwersytet stara się pilnie strzec.

 • 4

  Ukryty idol

  +

  tytul: Ukryty Idol; 12; Unikający rozgłosu autor książek uwielbianych przez Castle'a zostaje zamordowany. Detektyw postanawia za wszelką cenę rozwiązać zagadkę śmierci swojego idola. Kiedy razem z Beckett starają się poznać sprawę dokładniej, odkrywają że rzeczywistość bywa dziwniejsza od fikcji.

 • 5

  Wyczuleni

  +

  tytul: Wyczuleni; 12; Kiedy bezcenne dzieło sztuki zostaje skradzione, a przewożący je kurier zamordowany, Castle i Beckett we współpracy z kluczowym świadkiem próbują namierzyć zaginiony obraz i wpaść na ślad zabójcy.

 • 6

  Fajne chłopaki

  +

  tytul: Fajne chłopaki; 12; Detektyw Slaughter powraca z prośbą o pomoc Castle'a w rozwiązaniu przypadku kradzieży przedmiotu o ogromnej wartości. Kiedy znalezione zostaje ciało osoby związanej z tym przestępstwem, Slaughter staje się głównym podejrzanym o przeprowadzenie rabunku i zabójstwa. Castle musi wybrać, czy uzna go za winnego czy pomoże mu w oczyszczeniu się z zarzutów.

 • 7

  Ostatnie kuszenie

  +

  tytul:L Ostatnie kuszenie; 12; Żeby znaleźć sprawcę brutalnego zabójstwa uwodziciela, wyłudzającego pieniądze, detektywi muszą przeniknąć do świata nowojorskiej elity. Jednocześnie Castle planuje niespodziankę dla Beckett z okazji pierwszej rocznicy ich ślubu.

 • 8

  Pan & Pani Castle

  +

  tytul: Pan & Pani Castle; 12; Castle i Beckett badają sprawę zabójstwa na statku rejsowym, przez co wpadają w śmiertelną pułapkę, przebywając na pełnym morzu w towarzystwie mordercy.

 • 9

  Beztalencie

  +

  tytul: Beztalencie; 12; Kiedy w teatrze, gdzie występuje Martha, zostają znalezione zwłoki, śledztwo prowadzi Castle'a i Beckett w sam środek zaskakująco niebezpiecznego świata konkursów chórów a cappella.

 • 10

  Świadek oskarżenia

  +

  tytul:Świadek oskarżenia; 12; Castle trafia przed oblicze sądu jako kluczowy świadek w sprawie o morderstwo sprzed pięciu miesięcy. Ale kiedy na jaw wychodzą nowe informacje, razem z Beckett musi się pospieszyć, żeby powstrzymać wydanie niesprawiedliwego wyroku.

 • 11

  Śmierć w ambasadzie

  +

  tytul: Śmierć w ambasadzie; 12; Kiedy syn rosyjskiego dyplomaty zostaje zamordowany, Castle poznaje podczas śledztwa zabawnego strażnika ambasady, który angażuje się w sprawę bardziej niż się spodziewali.

 • 12

  Kto jest winny?

  +

  tytul: Kto jest winny?; 12; Castle zostaje porwany i zmuszony do rozwiązywania szalonych zagadek przez manipulującego nim psychopatę. Beckett i reszta załogi ruszają na ratunek detektywowi.

 • 13

  Sprawiedliwość dla wszystkich

  +

  tytul: Sprawiedliwość dla wszystkich; 12; Beckett i reszta załogi badają sprawę zabójstwa uczestnika kursu języka angielskiego dla obcokrajowców. Kiedy inni uczniowie nie chcą rozmawiać z policją, Castle udaje francuskojęzyczną Kanadyjkę i odkrywa, że ofiara kryła niejedną tajemnicę.

 • 14

  Stowarzyszenie genialnych detektywów

  +

  TYTUL: Stowarzyszenie genialnych detektywów; 12; Castle wraca do Los Angeles, próbując odtworzyć przebieg jego zaginięcia, ale sytuacja robi się śmiertelnie niebezpieczna, kiedy klub najlepszych detektywów angażuje go do rozwiązania sprawy zabójstwa jednego ze swoich członków.

 • 15

  Kodeks rekruta

  +

  tytul: Kodes rekrut; 12; Kiedy do zabójstwa dochodzi w nowojorskiej akademii policyjnej, Beckett i reszta ekipy powracają do swojej dawnej szkoły, żeby prowadzić śledztwo. Tymczasem Castle staje przed decyzją, która może mieć daleko idące konsekwencje dla niego i Beckett.

 • 16

  Serce nie sługa

  +

  tytul: Serce nie sługa; 12; Trop na miejscu zabójstwa kierowcy opancerzonego samochodu nakierowuje Beckett i Castle'a na sprawę, rozwiązaną kiedyś przez Esposito. Pojawiają się jednak komplikacje, kiedy wychodzi na jaw, że Esposito nie powiedział im wszystkiego na temat swoich dawnych kontaktów ze sprawcą.

 • 17

  Życzenie śmierci

  +

  tytul: Życzenie śmierci; 12; Morderstwo mężczyzny zamieszanego w przemyt tureckich zabytków kieruje Castle'a, Beckett i resztę załogi na ślad skradzionego artefaktu, który jest uznawany za Lampę Aladyna i może ich doprowadzić do zabójcy.

 • 18

  Zdrajca

  +

  tytul: Zdrajca; 12; Hayley zostaje wciągnięta w sprawę ataku cyber-terrorystycznego po tym, jak zgadza się wyświadczyć przysługę w imię starej znajomości. Castle i Beckett postanawiają pomóc jej w oczyszczeniu imienia.

 • 19

  Nieśmiertelny

  +

  tytul: Nieśmiertelny; 12; Kiedy niepozorny miejski inspektor bezpieczeństwa cudem unika otrucia, wydaje się to następstwem cudu. Ale gdy udaje mu się to drugi raz, Castle i Beckett muszą rozwikłać tę zagadkę.

 • 20

  +

 • 21

  +

 • 22

  +