ALERT: WYDZIAŁ OSÓB ZAGINIONYCH

1212
ALERT: WYDZIAŁ OSÓB ZAGINIONYCH

Opis

Pracownik sektora ochrony zostaje zwerbowany przez swoją byłą żonę do pomocy w oddziale policji, zajmującym się zaginięciami. Wspólnie starają się wyjaśnić zagadkę związaną z ich synem, który po sześciu latach od zniknięcia nagle się odnajduje.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Chloe

  +

  W premierowym odcinku policjanci badają sprawę uprowadzenia małego dziecka. Wszystko wskazuje, że miało to być formą zemsty na ojcu za jego pracę.

 • 2

  Hugo

  +

  Jason, Nikki i reszta załogi zajmują się przypadkiem sprawczyni, która przejechała mężczyznę, a następnie pod groźbą broni kazała mu wsiąść do samochodu. Tymczasem na jaw wychodzi coraz więcej informacji na temat porwania Keitha.

 • 3

  Zoey

  +

  Załoga szuka studentki, która zaginęła podczas imprezy. Z kolei Sidney i Keith starają się z powrotem przystosować do normalnego życia.

 • 4

  Andy

  +

  Policjanci badają sprawę porwania dziecka, ale sprawa przybiera inny obrót, kiedy jego matka kontaktuje się bezpośrednio z porywaczem. Tymczasem Kemi dzieli się z Nikki i Jasonem swoimi obawami o dobro Sidney.

 • 5

  Miguel

  +

  Zgłoszone zostaje zaginięcie pracownika opieki społecznej. Kiedy okazuje się, że odebrał sobie życie, policjanci zaczynają szukać ciężarnej kobiety, z którą był widziany, a która zniknęła przed dwoma laty. Tymczasem Sidney śledzi Keitha i boi się, że może on być niebezpieczny.

 • 6

  Tim and Amy

  +

  Jason i Mike przeszukują góry Allegheny, żeby odnaleźć zaginioną parę. Z kolei Keith dołącza do grupy terapeutycznej i nawiązuje więź z innym pacjentem.

 • 7

  Shannon

  +

  Jason i Nikki korzystają z pomocy siostry bliźniaczki, kiedy sprawa zaginięcia zmienia się w śledztwo dotyczące domniemanego zabójstwa. Tymczasem Kemi doradza C w sprawach uczuciowych, a Keith robi się lekkomyślny.

 • 8

  Craig

  +

  Sidney ma żal do Jasona i Nikki, którzy nie wierzą w jej twierdzenia na temat Keitha. Wyjawia im okoliczności, dotyczące dnia, kiedy jej brat zaginął, co sprawia, że Jason ma wątpliwości, czy odnaleziony chłopak jest na pewno jego synem. Tymczasem policyjny mentor Mike'a zgłasza załodze sprawę zaginięcia innego funkcjonariusza.

 • 9

  Brianna

  +

  Kiedy panna młoda znika w dniu ślubu, Mike i Kemi odkrywają, że wiodła podwójne życie.

 • 10

  Max

  +

  Tajemnice dotyczące zniknięcia Keitha zaczynają wychodzić na jaw, kiedy chłopak opowiada Jasonowi i Nikki na temat czasu, który spędził w niewoli. Zabiera ich też do chaty, gdzie są świadkami straszliwej sceny.