Agentka McCall

1212
© 2022 Universal Television LLC and CBS Studios Inc. ALL RIGHTS RESERVED.
Agentka McCall

Opis

Robyn, z pozoru zwykła samotna matka, wykorzystuje swoją przeszłość w CIA, żeby pomagać potrzebującym. Wspiera ją była snajperka Mel, haker Harry i policjant Marcus. W trzecim sezonie jej życie rodzinne miesza się z misją mścicielki, gdy demaskuje ją córka Delilah i ciocia Vi. Kiedy Robyn zostaje porwana, najbliższe osoby muszą połączyć siły, żeby ją uratować.

Odcinki

 • 1

  Wybuch

  +

  Po uprowadzeniu McCall sypią się ostatnie bariery między jej rodziną a tajnym życiem. Najbliższe osoby Robyn muszą po raz pierwszy wejść ze sobą we współpracę, żeby ją uratować.

 • 2

  Nie ma dymu bez ognia

  +

  Ekipa pomaga córce strażaka, który nagle znika bez śladu. Tymczasem ciocia Vi i Delilah dalej starają się odnaleźć w rzeczywistości po uprowadzeniu McCall.

 • 3

  Manipulacja

  +

  Kiedy owdowiała matka twierdzi, że jej zmarły mąż próbuje ją zabić zza grobu, McCall i reszta ekipy starają się odkryć prawdę. W odcinku gościnnie pojawia się Gloria Reuben jako Trish, która próbuje odnowić uczucie, jakie łączyło ją z Vi.

 • 4

  Jeden procent

  +

  Miejscowy klub motocyklowy szuka pomocy McCall w udowodnieniu, że nielegalna broń znaleziona w furgonetce ich członka została tam podrzucona. Tymczasem ojciec Delilah, Miles, domaga się prawdy na temat pracy Robyn. W roli Buffalo Joe, założyciela klubu motocyklistów, nagrodzony Grammy raper i producent muzyczny Big Daddy Kane.

 • 5

  Odrzut

  +

  Kiedy przemytnik zatrzymany przez CIA musi zostać szybko przetransportowany do bezpiecznego miejsca przesłuchania, McCall razem z Carterem Griffinem starają się dopilnować, żeby nie stała mu się krzywda. Z kolei Dante mierzy się z możliwością, że jego ojciec zostanie zwolniony z więzienia. W roli Coltona Fiska, agenta CIA, gościnnie występuje Donal Logue.

 • 6

  Dla zabicia czasu

  +

  Po tym jak nastolatka umiera wskutek zażycia tabletek z fentanylem, tajemniczy mściciel dokonuje serii morderstw, a McCall staje się podejrzaną.

 • 7

  Raj utracony

  +

  Kiedy znana piosenkarka Misty (w jej roli Kelly Rowland), postanawia zrezygnować z kariery, otrzymuje przerażający list od fana, a szef jej ochrony zatrudnia McCall do znalezienia winnego.

 • 8

  Nasz brat

  +

  Mel ma kłopoty rodzinne, kiedy razem z jej nieakceptującą siostrą muszą ścigać się z czasem i uratować ich brata Edisona, który został porwany. Ekipa stara się odkryć przyczyny tego zdarzenia, a Mel mierzy się z następstwami kłótni z McCall na temat szkolenia jej córki.

 • 9

  Druga szansa

  +

  Relacja McCall i Dantego zostaje wystawiona na próbę, kiedy oszust, którego nowojorska policja śledziła od wielu lat, porywa osobę bliską jednemu z klientów McCall i zmusza go szantażem do pomocy w przestępstwie.

 • 10

  Po pierwsze nie szkodzić

  +

  Matka pacjentki, cierpiącej na rzadką chorobę mózgu, barykaduje się w szpitalu, próbując wymusić operację, która ma uratować życie jej córki. McCall rusza na miejsce, żeby rozwiązać sytuację pokojowo, choć spotyka się z oporem oficjalnych służb.

 • 11

  Nigdy więcej

  +

  Po serii antysemickich przestępstw, które nękają lokalną społeczność, Harry odkrywa na nowo swoje żydowskie korzenie, prowadząc ekipę podczas śledztwa przeciwko sprawcy, zanim uderzy on ponownie. Z kolei McCall musi przekalkulować, do jak radykalnych środków może się posunąć, żeby wygrać prawa do opieki nad Delilą.

 • 12

  Rzeczy zaginione

  +

  Kiedy człowiek, który twierdzi, że stracił pamięć, budzi się na śmietniku z bronią w ręce, McCall i jej ekipa podążają tropem dostępnych wskazówek, żeby odtworzyć przebieg poprzedniej nocy.

 • 13

  Czas patrioty

  +

  Tajny agent zabija pracownika grupy badawczej, zajmującej się biologią mórz. McCall i reszta ekipy łączą siły z Coltonem Fiskiem, kiedy odkrywają powiązania między morderstwami, a tajnym programem CIA, w którym brał on udział.

 • 14

  Dobre uczynki

  +

  Kiedy migrant z Wenezueli zostaje oskarżony o zabicie słynnej kongresmenki, u której zatrzymał się razem z żoną, McCall oraz jej ekipa starają się ustalić, czy naprawdę był zamieszany w tę sprawę. Tymczasem ciocia Vi próbuje pomóc uczniowi, który ma problemy w domu.

 • 15

  Bez wyjścia

  +

  Ciocia Vi prosi o pomoc McCall i jej ekipy, kiedy orientuje się, że jej masażystka jest ofiarą przemocy domowej. Z kolei Robyn uczy Dee świadomości sytuacyjnej, a Dante postępuje wbrew rozkazom, kiedy ściga człowieka, który postrzelił jego przyjaciela Manny'ego.

 • 16

  Trudna miłość

  +

  Kiedy Fisk zleca Robyn namierzenie w Paryżu byłego agenta MI6, z którym była ona kiedyś w związku, McCall musi go przekonać do odnalezienia kluczowego dokumentu ukrytego przez jego znajomego. Z kolei Delilah mierzy się z dyskryminacją podczas swoich praktyk w modowej branży.

 • 17

  Usprawiedliwiony

  +

  McCall otrzymuje liścik, który prowadzi ją do samochodu jej nieżyjącego ojca. Robyn musi sięgnąć w przeszłość, żeby odkryć, kto odpowiadał za kradzież pojazdu i morderstwo prawie 30 lat temu.

 • 18

  Oko za oko

  +

  Ekipa jest w niebezpieczeństwie, kiedy była współpracownica McCall z CIA odnajduje się żywa i planuje się zemścić, porywając Dantego, Harry'ego i Mel. Tymczasem ciocia Vi i Delilah muszą działać szybko, żeby rozwiązać pokojowo sytuację, w której rabuś wziął na zakładników klientów sklepu.