9-1-1

Wtorki o 21:05

1212
©2022 Fox Media LLC
9-1-1

Opis

Serial opowiada o codziennych doświadczeniach przedstawicieli służb ratowniczych, w tym policjantów, strażaków oraz dyspozytorów, którzy reagując na nagłe przypadki, mierzą się z najbardziej zaskakującymi i stresującymi sytuacjami z możliwych. A poza niesieniem pomocy wszystkim w pilnej potrzebie, nie są też wolni od problemów w swoim życiu prywatnym.

Odcinki

 • 1

  Początek zawodów

  +

  Kiedy podczas zawodów sportowych dochodzi do awarii mechanicznej sterowca, a jego silnik staje w ogniu, Athena wraz z resztą załogi musi ratować ofiary wewnątrz i na zewnątrz stadionu. Bobby i Athena odwożą May w pierwszy dzień studiów i dyskutują o planach miesiąca miodowego. Z kolei Maddie i Chimney idą na terapię dla par.

 • 2

  Jak podnieść się z ruin

  +

  Załoga rusza na ratunek, kiedy dochodzi do zawalenia się konstrukcji podczas spotkania poświęconego szczęściu, a ludzie są uwięzieni pod gruzami. Podczas wideorozmowy z matką Atheny, jej ojciec ma udar i przebija ścianę domu. Hen nie radzi sobie z nawałem różnych obowiązków, a Maddie próbuje pomóc nowemu rekrutowi odnaleźć się w dyspozytorni.

 • 3

  Zwierzęce instynkty

  +

  Załoga spieszy z pomocą obserwatorowi ptaków, który zostaje uwięziony pod drzewem. Chimney przeżywa szaloną jazdę, kiedy zajmuje się pijanym kierowcą. Maddie pomaga matce i jej małej córce, kiedy przemocowy ojciec zjawia się w ich domu. Eddie przyłapuje Christophera na kłamstwie. Buck postanawia przez rok przyjmować nadarzające się okazje i od razu dostaje ciekawą propozycję.

 • 4

  Znajome zło

  +

  Athena i Bobby odwiedzają Florydę, żeby zająć się jej chorym ojcem, a przy okazji badają sprawę zniknięcia ich koleżanki z dzieciństwa 45 lat wcześniej.

 • 5

  Wtargnięcie

  +

  Athena bada sprawę dwóch zgłoszonych na numer alarmowy wtargnięć do domu, które dzieli tylko kilka godzin. Załoga rusza na pomoc mężczyźnie, który zostaje uwięziony na strychu w wyniku samodzielnie prowadzonego remontu. Hen prosi o drugą szansę wykładowcę z akademii medycznej. Maddie i Chimney żałują zatrudnienia niani, kiedy kobieta przejmuje kontrolę nad ich mieszkaniem.

 • 6

  Jutro

  +

  Hen boi się o życie Karen, kiedy w jej laboratorium dochodzi do wybuchu w dniu, kiedy zabrała Denny'ego do swojej pracy.

 • 7

  Przekleństwo

  +

  Athena i inni ratownicy spieszą z pomocą przygasłej gwieździe filmowej, którą prześladuje seria doświadczeń z pogranicza życia i śmierci.

 • 8

  Nagłe fantazje

  +

  Załoga rusza do akcji na festynie historycznym, a następnie w biurowcu, gdzie otruty zostaje apodyktyczny szef. Athena boi się o życie May, która spotyka zaburzonego młodego człowieka. Wujek Buck opiekuje się małą Jee-Yun, gdy Maddie i Chimney zaczynają szukać domu. Eddie i Carla przygotowują Christophera przed pierwszą szkolną potańcówką.

 • 9

  Czerwona flaga

  +

  Wiatr Santa Ana przynosi szereg wezwań, które są dziwniejsze niż zazwyczaj. Załoga rusza z pomocą rodzinie, której pies przyniósł oderwaną dłoń oraz kobiecie, która zasnęła za kierownicą i uderzyła w budynek remizy. Bobby martwi się o swojego sponsora z AA, Denny wypytuje Hen i Karen o jego biologicznych rodziców, a Chimney znajduje idealny dom dla niego i Maddie.

 • 10

  Piorunujące wrażenia

  +

  Burza bez opadów nadciąga nad Los Angeles, przynosząc serię wypadków związanych z uderzeniami piorunów. Athena i May przenikają do ośrodka odwykowego, żeby pomóc Bobby'emu w rozwiązaniu zagadki śmierci jego mentora. Maddie niechętnie przyjmuje rodziców w jej niewykończonym jeszcze domu, a Chimney sam zostaje zaskoczony odwiedzinami Alberta.

 • 11

  W innym życiu

  +

  Kiedy Buck walczy o życie, nawiedza go wizja świata, w którym nigdy nie został strażakiem, co ma swoje dobre i złe strony.

 • 12

  Regeneracja

  +

  Mimo zamknięcia śledztwa Bobby zamierza udowodnić, że jego sponsor z AA został zamordowany i doprowadzić do skazania sprawcy. Tymczasem Buck mierzy się ze stresem pourazowym.

 • 13

  Mieszane uczucia

  +

  Załoga rusza na pomoc poszkodowanym podczas zajęć spinningu i w salonie fryzjerskim oraz małżeństwu, które znalazło się we wstydliwym położeniu. Buck odkrywa nowe zdolności po trafieniu przez piorun. Hen i Karen martwią się, że Denny spotyka się z jego biologicznym ojcem za ich plecami. Maddie i Chimney proszą Athenę i Bobby'ego o pomoc z podejrzanym sąsiadem.

 • 14

  Trema zawodowa

  +

  Zespół 118 spieszy do wypadków w dużej piekarni i podczas zawodów kulturystycznych. Po przeprowadzonej przez Bobby'ego dorocznej ocenie wyników w pracy, Chimney trafia do akademii pożarniczej, gdzie spotyka znajomą twarz. Ciotka Eddiego miesza się w jego życie osobiste. Maddie pomaga znerwicowanej nastolatce, która dostaje ataku paniki.

 • 15

  Śmierć i podatki

  +

  Zespół 118 spieszy na ratunek, kiedy wybucha pożar w biurze rachunkowym, a samochód wjeżdża w „pogrzeb za życia”. Athena jest wstrząśnięta, kiedy pewien podejrzany umiera kilka minut po tym, jak go aresztowała. Buckowi podoba się pewna opiekunka dla osób śmiertelnie chorych. Maddie i Chimney panikują, kiedy kontroluje ich Urząd Skarbowy.

 • 16

  Zagubione i znalezione

  +

  Zespół 118 spieszy na ratunek dwóm współlokatorom z akademika, którzy desperacko szukali igły w stogu siana na wysypisku śmieci, i pomaga pewnej kobiecie, której koszmar senny staje się nagle bolesną rzeczywistością. Athena i Maddie wspólnie starają się odnaleźć chłopca zagubionego w zatłoczonym centrum handlowym. Chimney rozważa, czy to właściwy moment, żeby oświadczyć się Maddie.

 • 17

  A wszędzie miłość

  +

  Athena i zespół 118 spieszą na pomoc, kiedy oświadczyny tragicznie weszły w kolizję z napadem na bank, a potem kiedy panna młoda dosłownie utknęła po drodze do ołtarza. Athena rozmawia z ofiarą, aby pomóc jej przezwyciężyć rozpacz. Maddie bierze sprawy we własne ręce, kiedy u drzwi Bucka pojawia się niespodziewany gość.

 • 18

  Odwdzięcz się

  +

  Seria wypadków samochodowych na autostradzie prowadzi do katastrofy, zawalenia się estakady, co stwarza zagrożenie dla życia zwykłych ludzi i członków zespołu 118.