9-1-1

Wtorki o 21:05

1212
©2022 Fox Media LLC
9-1-1

Kolejne emisje

 1. Wtorek 16 lipca o 11.10

  Krok dziewiąty (Odcinek08 - S07)

 2. Wtorek 16 lipca o 12.05

  Prochy, popioły (Odcinek09 - S07)

 3. Środa 17 lipca o 10.45

  Prochy, popioły (Odcinek09 - S07)

Opis

Serial opowiada o codziennych doświadczeniach przedstawicieli służb ratowniczych, w tym policjantów, strażaków oraz dyspozytorów, którzy reagując na nagłe przypadki, mierzą się z najbardziej zaskakującymi i stresującymi sytuacjami z możliwych. A poza niesieniem pomocy wszystkim w pilnej potrzebie, nie są też wolni od problemów w swoim życiu prywatnym.

Odcinki

 • 1

  Opuścić pokład

  +

  Athena i Bobby ruszają na swój rejs z okazji miesiąca miodowego, ale kiedy obowiązki wzywają, ich wakacje muszą poczekać. Tymczasem cywil zostaje uwięziony wewnątrz myśliwca, a nietypowy wypadek sprawia, że pewna para nie może się rozdzielić.

 • 2

  Statek w ogniu

  +

  Tragiczny rejs trwa nadal, gdy Bobby i Athena reagują na eksplozję statku, pędząc na pomoc rannym pasażerom. Hen podaje w wątpliwość swoje instynkty podczas dramatycznej rozmowy telefonicznej i niepokoi się o miejsce pobytu Atheny i Bobby'ego.

 • 3

  Do góry dnem

  +

  Athena i Bobby przejmują dowodzenie w krytycznym momencie, gdy statek wywraca się do góry dnem. Szukają sposobu na ratunek, próbując zarazem skierować ocalałych w bezpieczne miejsce. Hen łamie procedury podczas poszukiwań Bobby'ego i Atheny.

 • 4

  Strapiony i oszołomiony Buck

  +

  Po jej powrocie na brzeg, syn Ateny wpada w kłopoty z prawem. W Bucku narasta zazdrość, gdy Eddie nawiązuje bliską więź z kimś innym. Zespół ratuje kobietę, nie mogącą odebrać róży z kultowej rezydencji...

 • 5

  Nie znasz mnie

  +

  Hen i Karen witają nowego członka rodziny. Pojawia się wezwanie dotyczące osoby, której kończyna porusza się niezależnie od jej woli. Eddie i Marisol uważniej przyglądają się swojemu związkowi. Buck mierzy się ze swoimi nowymi uczuciami.

 • 6

  A oto pan młody

  +

  Po latach oczekiwań nadchodzi długo wyczekiwany dzień ślubu Maddie i Chimneya. Gdy pan młody tajemniczo znika, załoga posterunku 118 ściga się z czasem, aby upewnić się, że nie przegapi on najważniejszego dnia w swoim życiu.

 • 7

  Duch drugiej szansy

  +

  Maddie i Athena badają sprawę porwania matki i dziecka. Hen i Karen dowiadują się więcej o historii rodziny Mary. Eddie zmaga się z niespełnionymi uczuciami do osoby z przeszłości.

 • 8

  Krok dziewiąty

  +

  Gdy ofiara pożaru, który odmienił życie Bobby'ego, odzyskuje przytomność, Bobby zaczyna szukać sposobności, by naprawić wyrządzone w szkody. Kierując się potrzebą naprawienia dawnych krzywd, zagłębia się we wspomnienia z dzieciństwa i wydobywa na światło dzienne momenty ze swojej poranionej przeszłości.

  Na antenie
  Wtorek 16 lipca o 11.10
  1212
  na FX
 • 9

  Prochy, popioły

  +

  Posterunek 118 i Tommy otrzymują Medal Walecznych za swoją pracę przy ratowaniu statku wycieczkowego. Hen i Karen stają w obliczu nieoczekiwanych trudności w sprawowaniu pieczy zastępczej, a emocjonalny romans Eddiego jeszcze bardziej się pogłębia.

  Na antenie
  Wtorek 16 lipca o 12.05
  1212
  na FX
  Na antenie
  Środa 17 lipca o 10.45
  1212
  na FX
 • 10

  Wszystko się wali

  +

  Po tragicznym pożarze w domu Nashów los Bobby'ego pozostaje niepewny. Athena przystępuje do misji odkrycia prawdy. Hen i Karen angażują się w zaciekłą walkę o opiekę nad dziećmi. Christopher ma trudności z wybaczeniem Eddiemu.

  Na antenie
  Środa 17 lipca o 11.40
  1212
  na FX
  Na antenie
  Czwartek 18 lipca o 10.10
  1212
  na FX