Sobota

13 kwietnia

 • 06.50

  Dr House

  1212
  +

  Antybohater, Sezon 7 | Odcinek 9

  Pewien mężczyzna ryzykuje swoim życiem, by uratować nieznajomą osobę, która upadła na tory kolejowe. Zadziwiająco wychodzi z tego bez szwanku, ale wkrótce traci przytomność. Zarówno personel szpitala, jak i lokalnych mieszkańców intryguje jego bezinteresowny uczynek, ale w miarę jak zespół stara się postawić diagnozę, odkrywa, że odważny wyczyn bohatera bynajmniej nie zmienił jego starych nawyków. Tymczasem House stara się wywinąć z urodzinowej kolacji Cuddy w towarzystwie jej nieznoszącej sprzeciwu matki Arlene. Natomiast Taub staje się obiektem niespodziewanej uwagi po tym, jak jego twarz pojawia się na bilbordach reklamowych szpitala.

  Przejdź do programu
 • 07.45

  Dr House

  1212
  +

  Ryba albo wędka, Sezon 7 | Odcinek 10

  Pewien nastolatek, biorący udział w szkoleniu militarnym dla młodocianych przestępców, cierpi na bardzo osobliwe dolegliwości po przejściu intensywnego treningu. Wkrótce do szpitala trafia również jego instruktor musztry z takimi samymi objawami. Nie będąc w stanie znaleźć przyczyny choroby, zespół szuka wskazówek w medycznej historii rodziny chłopaka, po czym Masters i House ujawnianą unikalną więź między sierżantem i jego podopiecznym. Tymczasem na portalu społecznościowym pojawia się nieprzyzwoite zdjęcie Chase’a, a House w tajemnicy pomaga córce Cuddy w dostaniu się do prestiżowego przedszkola.

  Przejdź do programu
 • 08.40

  Dr House

  1212
  +

  Lekarz rodzinny, Sezon 7 | Odcinek 11

  Matka Cuddy, Arlene, zostaje przyjęta do Princeton Plainsboro z niezwykłymi objawami, przy czym kobieta upiera się, żeby House’a wykluczono z jej leczenia, co zmusza go do wymyślenia niekonwencjonalnych i nielegalnych metod diagnozowania pacjentki. House każe zespołowi podążać za jego wskazówkami, a ci odkrywają szczegóły z osobistego życia Arlene, o których nie wiedziała ani Cuddy, ani jej siostra Lucinda. Jednakże etyczne kwestie związane z przypadkiem niepokoją Masters bardziej niż zazwyczaj, a Taub zaczyna pracować na pół etatu jako śledczy medyczny dla brata Rachel, który jest prawnikiem.

  Przejdź do programu
 • 09.35

  CSI: Kryminalne zagadki Miami

  1212
  +

  Kolizja, Sezon 4 | Odcinek 17

  W wypadku samochodowym ginie kobieta. Tak przynajmniej wydaje się w pierwszej chwili; dochodzenie wykazuje, że sam wypadek przeżyła i już po nim została zamordowana. Poza tym w bagażniku jej samochodu schowane jest ciało mężczyzny... Ponadto detektywi znajdują w samochodzie drogocenny brylant, który wiedzie ich do pewnego sklepu jubilerskiego...

  Przejdź do programu
 • 10.30

  CSI: Kryminalne zagadki Miami

  1212
  +

  Podwójne zagrożenie, Sezon 4 | Odcinek 18

  Agenci badają sprawę tajemniczego zniknięcia Melissy Rowe. Jej mąż zostaje oczyszczony z zarzutów, ale Caine jest przekonany o jego winie. Tuż po procesie, który miał charakter poszlakowy, ciało Melissy zostaje przypadkiem wyłowione. Jednak tzw. podwójne zagrożenie powoduje, że jej mąż nie może być sądzony drugi raz pod tym samym zarzutem. Śledczy jednak zaczynają podejrzewać go o inne morderstwo...

  Przejdź do programu
 • 11.25

  CSI: Kryminalne zagadki Miami

  1212
  +

  Jazda, Sezon 4 | Odcinek 19

  Horatio i jego zespół badają sprawę napadu na zamożne kuracjuszki dokonanego w luksusowym spa. Wśród nich jest Marisol, siostra Erica, której Horatio próbuje zapewnić ochronę. Ekipa śledcza idzie tropem trzech skradzionych luksusowych samochodów.

  Przejdź do programu
 • 12.20

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Pani Jeziora, Sezon 9 | Odcinek 6

  Podczas poszukiwań broni ekipa przypadkiem odkrywa ciało na dnie stawu w Central Parku.

  Przejdź do programu
 • 13.15

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Cluedo, Sezon 9 | Odcinek 7

  Ekipa musi rozwiązać zagadkę serii morderstw, których ofiary, miejsca zbrodni oraz użyta broń wydają się skopiowane z jednej z gier planszowych.

  Przejdź do programu
 • 14.10

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Spóźnione wyznania, Sezon 9 | Odcinek 8

  Morderstwo w liceum prowadzi śledczych do klasowego kolegi ofiary, który handlował swoimi lekami na receptę, a Lindsay wraca w rodzinne strony, żeby zamknąć niedokończone sprawy.

  Przejdź do programu
 • 15.05

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Wykrwawiony, Sezon 9 | Odcinek 9

  Ekipa odkrywa, że członek dominikańskiego gangu, którego przecięto na pół za pomocą piły łańcuchowej, był powiązany z nową partnerką Flacka.

  Przejdź do programu
 • 16.00

  Ghost in the Shell

  +

  Major do zadań specjalnych, jedyna taka na świecie cyborgiczna hybryda człowieka i robota (Scarlett Johansson), stoi na czele elitarnej jednostki Section 9, specjalizującej się w walce z najniebezpieczniejszymi przestępcami. Section 9 czeka największe wyzwanie w historii jednostki. Stanie przed obliczem wroga, którego jedynym celem jest wymazanie postępów technologii wirtualnej Hanka Robotic’s.

  Przejdź do filmu
 • 18.15

  Legenda Zorro

  1212
  +

  Kalifornia, rok 1851. Don Alejandro de la Vega (Antonio Banderas) prowadzi pozornie nudne życie. Jego 10-letni syn Joaquin (Adrian Alonso) nie wie, że jest on legendarnym bohaterem w masce, walczącym z niesprawiedliwością. Doskonale za to zdaje sobie z tego sprawę piękna i pełna temperamentu żona Vegi - Elena (Catherine Zeta-Jones). Kobieta ma dość jego pasji ratowania pokrzywdzonych - marzy o prawdziwej stabilizacji i spokojnych wieczorach u boku męża. Pod jej presją Alejandro przyrzeka, że porzuci swoje podwójne życie i będzie poświęcał rodzinie więcej czasu. Nie dotrzymuje jednak obietnicy. Gdy odkrywa intrygę chciwych bogaczy, którzy, zrzeszeni w tajnym stowarzyszeniu Rycerzy Aragonii, próbują zapobiec włączeniu Kalifornii do Stanów Zjednoczonych, znów wkłada maskę Zorro, by zapobiec ich planom. Elena nie zamierza już cierpliwie czekać, aż mąż uwolni świat od zła. Składa pozew o rozwód. Tymczasem w miasteczku pojawia się jej dawny znajomy, bogaty Francuz Armand (Rufus Sewell). On także należy do stowarzyszenia Rycerzy Aragonii. Cieszy go fakt, że Elena, której zawsze pragnął, ma zamiar opuścić męża.

 • 20.50

  Przekręt

  +

  Złodziej i kurier brylantów Franky Cztery Palce leci do Nowego Jorku, by dostarczyć bezcenny diament jednemu z szefów tamtejszej mafii, Aviemu. Po drodze zatrzymuje się w Londynie, gdzie pada ofiarą oszustów, którzy kradną diament. Na wieść o kłopotach Franky'ego Avi wpada w szał i wraz ze swoimi gorylami wyrusza do Londynu. Po przybyciu na miejsce wynajmuje owianego aurą legendy Tony'ego zwanego Kulozębnym, każąc mu odnaleźć diament. Gdy prawda wyjdzie na jaw, rozpęta się prawdziwe piekło...

  Przejdź do filmu
 • 23.05

  Kości

  1212
  +

  Ciała w książce, Sezon 2 | Odcinek 15

  Brennan i Booth mają prowadzić śledztwo w sprawie śmierci, które bardzo przypominają zbrodnie opisywane w książce napisanej przez Bones. Pierwsza ofiara ginie w porcie, kolejna zostaje znaleziona w sklepie zoologicznym. Dochodzenie wykazuje, że obie ofiary zostały zastrzelone z tej samej broni. Sully nalega, aby wykorzystać jego doświadczenie profilera w prowadzeniu śledztwa.

  Przejdź do programu
 • 04.40

  Dr House

  1212
  +

  Słoniowa pamięć, Sezon 7 | Odcinek 12

  Pewna kelnerka z doskonałą pamięcią doznaje tymczasowego paraliżu. Gdy jej starsza siostra odwiedza ją w szpitalu, wywołuje to u pacjentki duży stres i kolejne komplikacje zdrowotne. Świetna pamięć kobiety okazuje się kluczowa, gdy wychodzi na jaw, że niechęć w stosunku do rodzonej siostry staje na drodze do właściwego leczenia, a Masters odkrywa, że załatanie siostrzanych więzi może okazać się trudniejsze niż sama diagnoza. Tymczasem Foreman proponuje Taubowi pomoc w przygotowaniach do egzaminu, natomiast House stara się pomóc Wilsonowi w powrocie na scenę randkową.

  Przejdź do programu
 • 05.25

  Dr House

  1212
  +

  Dwie historie, Sezon 7 | Odcinek 13

  House bierze udział w szkolnym dniu kariery i łamie zasady, dzieląc się bez ogródek nieprawdziwymi, medycznymi historiami. Czekając przed biurem dyrektora, spotyka dwoje uczniów piątej klasy, którzy oceniają kłopoty w związku House’a i starają się mu pomóc zrozumieć, jak jego samolubne wygłupy stoją mu na drodze do pokazania Cuddy co naprawdę czuje.

  Przejdź do programu