Sobota

16 grudnia

 • 06.00

  White Collar: Biały kołnierzyk

  1212
  +

  Nowy Jork, Sezon 4 | Odcinek 13

  Neal nadal prowadzi poszukiwania linii dachów budynków, która pasuje do wzoru na kluczu Ellen. Zmartwiony Peter również się rozgląda, ale ukrywa ten fakt przed Nealem. Peter wie, że Neal wchodzi na pole minowe i chce mu pomóc, jak również ująć Pratta. Tymczasem Mozzie jest wściekły, gdy odkrywa, że ktoś ukradł jego taksówkowy medalion i zaskakuje wszystkich, gdy przedstawia Peterowi legalną sprawę związaną z oszustwem w Komisji ds. Taksówek i Limuzyn.

  Przejdź do programu
 • 06.55

  White Collar: Biały kołnierzyk

  1212
  +

  Królewskie perfumy, Sezon 4 | Odcinek 14

  Sara urządza imprezę z okazji wprowadzenia na rynek nowej linii zapachowej, opartej na kompozycji, której używała Maria Antonina i prosi Neala o konsultację w kwestii ochrony tego wydarzenia. Oryginalna formuła, znajdująca się w starym flakonie, ma zostać wystawiona podczas imprezy, a Sara nie zamierza ryzykować. Tymczasem Peter zabiera Elizabeth na weekendowy wyjazd niespodziankę, ale niefortunny pomysł, by wstąpić po drodze na przyjęcie (podczas którego Elizabeth zapewnia catering), może zepsuć ich plany, gdy ich ścieżki skrzyżują się z dwojgiem złodziei, którzy ostrzą sobie pazury na bezcenne perfumy.

  Przejdź do programu
 • 07.50

  Dr House

  1212
  +

  Dzień z życia dr Cuddy, Sezon 6 | Odcinek 14

  Podczas dnia z życia dyrektorki Princeton Plainsboro, dr Lisy Cuddy, widzimy jej oczyma jak funkcjonuje szpital. Dzień ten okazuje się szczególnie trudny, ponieważ Cuddy zmaga się z mnóstwem szpitalnych problemów oraz konfliktami personelu, które poddają próbie jej wytrwałość i umiejętności jako administratorki, wszystko to podczas żonglowania sprawami w życiu osobistym.

  Przejdź do programu
 • 08.45

  Dr House

  1212
  +

  Prywatność, Sezon 6 | Odcinek 15

  House i zespół biorą przypadek zapalonej blogerki, przyjętej z nagłym krwawieniem i siniakami. Ze szpitalnego łóżka, pacjentka opisuje w blogu swoje symptomy, lekarzy i potencjalne diagnozy wiernej grupie czytelników oraz zbiera ich rady odnośnie toku leczenia. Taka otwartość sprawia, że zespół zaczyna rozważać wartość prywatności, szczególnie po tym, jak House i Wilson odkrywają tajemnice ze swojej wzajemnej przeszłości. Tymczasem Chase zostaje namówiony do przetestowania sceny randkowej.

  Przejdź do programu
 • 09.40

  The Endgame

  +

  Ślub jak z bajki, Sezon 1 | Odcinek 2

  Porwanie zlecone przez Elenę jest dla Val prawdziwą próbą. Tymczasem na jaw wychodzi jej przeszłość i zaczyna odgrywać coraz ważniejszą rolę. Niespodziewany obrót wydarzeń w jednym z banków stanowi wyzwanie dla grupy zadaniowej FBI.

  Przejdź do programu
 • 10.35

  CSI: Kryminalne zagadki Miami

  1212
  +

  Rzeźnia, Sezon 1 | Odcinek 8

  Na ulicy pojawia się kilkunastomiesięczna dziewczynka w piżamce poplamionej krwią. Dziecko jest wystraszone, ale nie ranne, musiało więc opuścić miejsce zbrodni. Horatio Caine przemierza ulice przedmieścia Miami, by odnaleźć dom, w którym doszło do zdarzenia. Grupa śledcza odkrywa kilka ciał z ranami postrzałowymi i brak śladów wskazujących, że napastnik zaatakował tę rodzinę z zewnątrz.

  Przejdź do programu
 • 11.30

  CSI: Kryminalne zagadki Miami

  1212
  +

  Strefa zabijania, Sezon 1 | Odcinek 9

  W centrum Miami w godzinie szczytu ktoś strzela do przypadkowych przechodniów i zabija troje z nich. Potem policja odkrywa jeszcze czwartą ofiarę turystkę, która pechowo znalazła się na linii strzału. Horatio i Calleigh rozpoczynają śledztwo na miejscu zbrodni. Tym razem istotnych informacji na temat morderstwa dostarczy im źdźbło trawy.

  Przejdź do programu
 • 12.25

  Agenci NCIS: Hawaje

  +

  Po terminie, Sezon 2 | Odcinek 21

  Odkrycie ciała byłego agenta MI6 doprowadza do wyjścia na jaw tajemnic z przeszłości Tennant. Agentka jest zmuszona zrobić wszystko co możliwe, żeby namierzyć sprawców.

  Przejdź do programu
 • 13.20

  Agenci NCIS: Hawaje

  +

  Sądny dzień, Sezon 2 | Odcinek 22

  Kiedy pojawia się osoba z przeszłości Jane w CIA, załoga NCIS szuka pomocy w nietypowym miejscu, żeby złapać zabójcę, który grozi zniszczeniem wszystkiego, co Tennant udało się zbudować.

  Przejdź do programu
 • 14.15

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Kukułcze gniazdo, Sezon 6 | Odcinek 8

  Kompasowy zabójca zalicza swoją trzecią ofiarę, zrzucając jej ciało z mostu przy 59 ulicy. W pobliżu zwłok znaleziona zostaje busola wskazująca na wschód.

  Przejdź do programu
 • 15.15

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Manhattańskie przesilenie, Sezon 6 | Odcinek 9

  Mac i jego zespół odkrywają miejsce pobytu tak zwanego Kompasowego Zabójcy, po czym usiłują uratować życie czwartej ofierze szaleńca.

  Przejdź do programu
 • 16.05

  Mission: Impossible - Rogue Nation

  1212
  +

  Po zamknięciu przez CIA ich elitarnej jednostki, agent Ethan Hunt i jego zespół muszą wyjść zwycięsko z wyścigu z czasem i powstrzymać Syndykat - śmiertelnie niebezpieczną organizację byłych agentów, którzy zdradzili swoich dawnych mocodawców. By zapobiec globalnemu zagrożeniu, Ethan musi połączyć siły z nieuchwytną agentką (Rebecca Ferguson), której lojalność nie jest oczywista i przeprowadzić najbardziej brawurową misję w swojej dotychczasowej karierze.

  Przejdź do filmu
 • 18.40

  Zawód: Szpieg

  1616
  +

  Jest rok 1991 - weterana CIA, oficera Nathana Muira dzielą dni od przejścia na zasłużoną emeryturę. I właśnie w tym momencie otrzymuje wiadomość, że jego były podopieczny Tom Bishop zwany "Boy Scout" znalazł się w poważnych tarapatach. Zatrzymany w zagranicznym więzieniu pod zarzutem szpiegostwa, zachowujący się w sposób niesubordynowany Bishop, w ciągu zaledwie 24 godzin ma pożegnać się z tym światem. Obawiając się międzynarodowego rozgłosu i związanego z nim skandalu, decydenci CIA sądzą, że próba odbicia ich pracownika może być tym razem zbyt ryzykowna. A zatem wszystko pozostaje w rękach Muira. Gra toczy się nie tylko z czasem, ale i z cała organizacją, której Muir poświęcał się przez tyle lat i od której w sobie tylko znany sposób musi wyciągnąć informacje na temat Bishopa. Stawia wszystko na jedną kartę i rusza przyjacielowi na pomoc, w najbardziej niebezpiecznej misji w całej swojej karierze.

 • 21.10

  Człowiek Tai Chi

  1616
  +

  Nakręcony we współczesnym Pekinie "Człowiek TAI CHI" to reżyserski debiut Keanu Reevesa. Film opowiada o duchowej podróży młodego adepta sztuk walki (Tiger Chen), którego niespotykane umiejętności Tai Chi zaprowadzają do podziemnego świata brutalnych walk. Czy młody bohater wytrzyma coraz intensywniejsze starcia?

 • 23.25

  Stan zagrożenia

  1212
  +

  Wicedyrektor CIA, Jack Ryan, rozpoczyna śledztwo w sprawie zabójstwa przyjaciela prezydenta USA. Podczas dochodzenia odkrywa powiązania wpływowych polityków z kolumbijskimi kartelami narkotykowymi.

  Przejdź do filmu
 • 02.15

  Kości

  1212
  +

  Kula w mózgu, Sezon 6 | Odcinek 11

  Gdy Heather Taffet, znana również jako „Grabarz”, wnosi ostatnią apelację po tym, jak skazano ją na śmierć, ktoś ją zabija strzałem z broni palnej. Zespołowi z Instytutu Jeffersona zostaje powierzone zadanie ustalenia dokładnie miejsca, z którego strzelał snajper, a podejrzenie pada na ojca Brennan, Maxa, a nawet Bootha jako wiarygodnych sprawców. Tymczasem Sweets usiłuje się trzymać po tym, jak staje niemal na linii ognia, w dosłownie chwilę po nieprzyjemnej rozmowie z „Grabarzem”.

  Przejdź do programu
 • 05.05

  White Collar: Biały kołnierzyk

  1212
  +

  Oryginał, Sezon 4 | Odcinek 15

  Neal i Mozzie ustalają, że skrzynka z dowodami należąca do Ellen znajduje się na 50. piętrze Empire State Building. Peter ujawnia, że wie, iż Elizabeth prosiła Neala, aby trzymał go z dala od tej sprawy, ale uważa ją za coś więcej niż tylko oczyszczenie ojca Neala z zarzutów – chodzi o to, żeby wymierzyć Prattowi sprawiedliwość. Tymczasem w biurze pojawia się Amanda Callaway, nowa szefowa wydziału ds. przestępstw gospodarczych, która obiecuje prowadzić biuro w inny sposób i bardziej klarownie niż jej poprzednik. Nie podoba się to Nealowi, który wierzy, że kobieta kieruje się osobistymi pobudkami. Tymczasem pojawia się nowa sprawa fałszerstwa, a Callaway daje jasno do zrozumienia, że oczekuje szybkich rezultatów.

  Przejdź do programu